NewsyWściekła Shakira potrafi nieźle przywalić! Amerykańska policja opublikowała mocne nagranie!

Wściekła Shakira potrafi nieźle przywalić! Amerykańska policja opublikowała mocne nagranie!

Shakira jak bije
Shakira jak bije
Tila Nowak
19.02.2019 08:20

Shakira pojawiła się na specjalnym spotkaniu z policją z Miami Beach. Gwiazda wzięła udział w spotkaniu z fanami, a także pochwaliła się swoimi umiejętnościami bokserskimi podczas specjalnego treningu. Jak wypadła? Reakcja policjantów mówi sama za siebie!

Shakira jest międzynarodową gwiazdą największego możliwego kalibru. Jej fanów można liczyć w milionach, podobnie jak sprzedane płyty. Mimo upływu lat, wokalistka wciąż koncertuje, udziela się w mediach, w social mediach jest jedną z najbardziej aktywnych gwiazd. Chętnie spotyka się również ze swoimi fanami. Niedawno wybrała się na bardzo niezwykłe spotkanie - odwiedziła bowiem główną siedzibę Miami Beach Police, gdzie nie tylko znalazła chwilę na rozmowę z funkcjonariuszami, ale również dała popis swoich bokserskich możliwości.

Na nagraniu, które udostępnił posterunek możemy obserwować gwiazdę w obcisłych dresach, zwykłych sportowych butach i podkoszulku, z rękawicami bokserskimi na dłoniach. Wokalistka pokazała swoje bokserskie umiejętności, wyprowadzając kilka bardzo udanych ciosów w stronę policjanta, który chował się za specjalną "tarczą" treningową. Trzeba przyznać, że jak na tak drobną i szczupłą kobietę, diwa radzi sobie naprawdę fantastycznie na ringu. Dostała nawet pochwałę od oficera, który obserwował całe zdarzenie. Internauci byli zachwyceni tym "występem" i nie szczędzili komplementów.

Myślicie, że trenuje regularnie czy raczej hobbystycznie? ;)

  • Monika Dryl jako Shakira w 5 odcinku TTBZ 4
  • Fotografia: ONS
  • Shakira i Gerard Pique
  • Shakira 2018
  • Shakira 2018
  • Shakira 2018
  • Twarz Shakiry
  • April 6, 2014  Las Vegas, NV.
Shakira
49th Annual Academy of Country Music Awards-ARRIVALS
at MGM Garden Arena
© Chase Rollins / AFF-USA.COM
[1/8] Monika Dryl jako Shakira w 5 odcinku TTBZ 4
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także