Szukaj

Julia Wieniawa, Weronika Rosati i Katarzyna wygryzą „Przyjaciółki” z Polsatu? Znamy datę premiery serialu „Zawsze warto”

Zawsze warto

Zawsze warto

Serial Zawsze warto to opowieść o trzech przyjaciołach, które poznały się w dramatycznych okolicznościach. Nowość już jesienią trafi na antenę Polsatu. Czy będzie hitem na miarę Przyjaciółek?

Bohaterkami serialu Zawsze warto są trzy kobiety: prawniczka, gospodyni domowa i prostytutka. Poznały się w dramatycznych okolicznościach, a ich losy nierozerwalnie się ze sobą splotły.

  • Marta (Weronika Rosati) ma 34 lata. Jest zamożną prawniczką. To mężatka, ma przystojnego męża i życie jak z bajki w pięknym nowym domu. Oczywiście tylko pozory. Bo w życiu Marty nie brak rozczarowań.

  • Dorota (Katarzyna Zielińska) ma 37 lat, pracuje w banku, jest mamą trójki dzieci i ma męża tyrana. Małżonek latami odbierał jej godność, samodzielność i poczucie wartości. Na studiach wyszła za mąż za Łukasza, który obiecując najpierw dobrobyt, stopniowo zabierał jej wolność i godność. Za nią wiele trudnych doświadczeń. Codziennie toczy walkę o siebie i swoje dzieci, by w końcu pewnego dnia zrobić pierwszy krok w stronę nowego, lepszego życia.

  • Ada (Julia Wieniawa) jest najmłodsza, ma zaledwie 22 lata. Za mąż wyszła jako nastolatka, ale mąż ją rzucił. Za to zostawił jej setki tysięcy długów na karku. Żeby poradzić sobie z tą sytuacją, dziewczyna robi dosłownie wszystko, nie zawsze w granicach prawa. Za wszelką cenę chce jednak utrzymać siebie i synka. Dlatego pracuje, by ująć to najbardziej elegancko, jako „pani do towarzystwa”

Nasz serial @zawszewartopolsat wychodzi we wrześniu! Zobaczycie nas w zupełnie nowych odsłonach. My nie możemy się doczekać, a Wy? Pozdrawiamy prosto z planu! – napisała Julia Wieniawa na swoim Instagramie.

Kiedy premiera Zawsze warto?

Zawsze warto miało być hitem wiosennej ramówki Polsatu, ale ostatecznie nadawca przełożył premierę tej produkcji na jesień 2019. I nie wygląda na to, by po raz drugi ją odwoływano. Serial podbije Wasze serca najprawdopodobniej już we wrześniu! Dokładną datę premiery poznamy pod koniec wakacji.

Zobacz: To one miały najwięcej romansów! Inga z “Przyjaciółek” kontra Agnieszka z “M jak miłość”. Ilu miały kochanków?

Zobacz: Oszustwo scenarzystów “M jak miłość”. Marek Mostowiak wróci do Polski, ale będziecie zawiedzeni!

Zobacz: Twórcy seriali nie próżnują nawet w wakacje! Ujawniamy, co wydarzy się nie tylko w „Przyjaciółkach” i „Rodzince.pl”!


Katarzyna na Zielińska, Julia Wieniawa, Weronika Rosati na planie serialu

Katarzyna na Zielińska, Julia Wieniawa, Weronika Rosati na planie serialu "Zawsze warto"

Katarzyna Zielińska, Julia Wieniawa, Weronika Rosati na planie serialu

Katarzyna Zielińska, Julia Wieniawa, Weronika Rosati na planie serialu "Zawsze warto"

Julia Wieniawa na planie serialu

Julia Wieniawa na planie serialu "Zawsze warto"

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×