Wspaniałe stulecie, odc. 294-297: Hürrem umiera! Sulejman i medycy są bezradni [WIDEO]

Co się wydarzy w nowych odcinkach „Wspaniałego stulecia”?

Dramat w nowych odcinkach tureckiego serialu. Sułtanka Hürrem prawdopodobnie umrze. Choroba powoli ją niszczy i nic nie pomaga. Sulejman chce uratować ukochaną przed śmiercią i zabiera ją do termalnych źródeł, ale nawet tam jej stan nie ulega poprawie. Kobieta godzi się z dotychczasowymi rywalkami przygotowując się na najgorsze. Sulejman Wspaniały towarzyszy ukochanej w ostatnich chwilach życia. Po śmierci Hürrem władca wpada w rozpacz.

Zobacz: ”Wspaniałe stulecie” darmowe odcinki online

  • „Wspaniałe stulecie” odcinek 294, w poniedziałek (14.03.2016) o godzinie 15.50 w TVP1:

Medycy są bezradni wobec choroby Hürrem. Sulejman postanawia wyjechać z nią do gorących źródeł w Bursie. Sumbul informuje Mihrimah o chorobie sułtanki. Niestety prognozy nie są obiecujące.

  • „Wspaniałe stulecie” odcinek 295, we wtorek (15.03.2016) o godzinie 15.50 w TVP1:

Chora Hürrem wreszcie spotyka się z Mahidevran. Mówi jej, że niedługo umrze. Dochodzi do pojednania. Kobiety wybaczają sobie wszystkie krzywdy. W tym odcinku terapia Hürrem w Bursie nie odnosi skutku. Sulejman jest załamany.

  • „Wspaniałe stulecie” odcinek 296, w środę (16.03.2016) o godzinie 15.50 w TVP1:

Hürrem wraca do stolicy i każe wezwać synów. Mihrimah dowiaduje się o śmiertelnej chorobie matki. Kobieta jest coraz słabsza. Sulejman nie opuszcza ukochanej nawet na krok.

  • „Wspaniałe stulecie” odcinek 297, w czwartek (17.03.2016) o godzinie 15.50 w TVP1:

Sulejman przeżywa zły stan ukochanej i nadzoruje budowę meczetu, który ma nosić jego imię. Kobiety odwiedzają seraj. Składają Hürrem podziękowania za to, co dla nich zrobiła. Sułtanka prosi Sumbula, by po jej śmierci wybudowano hammam, który ma służyć kobietom. Jej ostatnia prośba zostanie spełniona?

Wspaniałe stulecie, Hurrem umiera

 

Wspaniałe stulecie, Hurrem umiera


Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×