O czym jest serial „Wspaniałe stulecie: Kösem”? Nowa produkcja już od kwietnia w TVP1

Wspaniałe stulecie: Kösem

O czym jest serial „Wspaniałe stulecie: Kösem”?

Już niedługo w TVP1 zostanie wyemitowany ostatni odcinek „Wspaniałego stulecia”, ale fani nie mają powodów do zmartwień. Prawdopodobnie już w kwietniu na antenie pojawi się kontynuacja uwielbianego przez widzów serialu – „Wspaniałe stulecie: Kösem”

Czytaj: Kto jest kim w serialu „Wspaniałe stulecie”? Opis bohaterów tureckiego serialu

Klimat serialu oczywiście nie ulegnie zmianie. Jedyną różnicą będzie czas oraz inowi bohaterowie.  =Akcja rozgrywa się 30 lat po czasach panowania Sulejmana Wspaniałego. Tym razem głównymi bohaterami będą: Ahmed I (Ekin Koc), który jest prawnukiem Sulejmana Wielkiego, oraz jego żona sułtanka Kosem (Anastasia Tsilimiou/Beren Saat).

Historia będzie nawiązywać do życia Anastazji, która żyła w latach 1590-1651. Została ona porwana i przekazana do haremu Ahmeda I jako niewolnica. Zrobiła ogromne wrażenie na władcy i dzięki temu została jego jedyną i prawowitą żoną. Wybranka sułtana miała tak ogromne wpływy, że w historii zasłynęła nie jako żona władcy, ale jako najpotężniejsza kobieta w Imperium Osmańskim. Według historii Kösem była znacznie większą intrygantką niż znana teraz fanom Hürrem. To właśnie dzięki niej serial ma szansę zostać hitem telewizji!

Oglądaj: „Wspaniałe stulecie” darmowe odcinki ONLINE

Wspaniałe stulecie: Kösem

Wspaniałe stulecie: Kösem

 


Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×