Szukaj

Syn Doroty Szelągowskiej zagrał w “Na Wspólnej”! Jest pierwsze zdjęcie z planu!

Nowa twarz w Na Wspólnej. Syn znanej projektantki wnętrz lada moment zadebiutuje na szklanym ekranie. Kogo zagra? Antoni Szelągowski będzie miał swój udział w tym samym wątku co Norbert (Michał Malinowski).

Doroty Szelągowskiej nikomu nie trzeba przedstawiać, ale jej syn dopiero zadebiutuje na ekranie TVN. Sławna mama załatwiła mu pracę w produkcji? Nie! Choć wspominała oczywiście o tym, że Antek interesuje się aktorstwem:

Mój syn występuje. Chodzi do szkoły, która kształci go w różnych kierunkach, myśli poważnie o aktorstwie, natomiast uważam, że jest to ciężka praca i nie tędy droga. Najpierw trzeba coś osiągnąć, pochodzić na castingi, poczuć smak porażki. Pójście gdzieś, gdzie możesz być wyniesiony na pięć minut, może być krzywdą dla dziecka. Nie neguję programów dla dzieci. Idą tam pewnie dzieci, które są gotowe. Ja wybieram dla swojego dziecka zupełnie inną drogę  – mówiła niedawno  w rozmowie z portalem Pomponik.

Chłopak postawił jednak na swoim. 18-letni Antoni Szelągowski pojawi się w Na Wspólnej już tego lata (produkcja od lat nie rezygnuje z emisji w czasie wakacji). Zobaczymy go już w 2902 odcinku, gdzie wcieli się w rolę jednego z uczniów w klasie Norberta.

Antek dołącza do ekipy serialu “Na Wspólnej”. Wcieli się, oczywiście, w postać swojego rówieśnika, kolegę dotychczasowych młodych bohaterów – twierdzi informator Super Expressu.

Niestety to będzie tylko jednorazowy występ, a rola kolegi Norberta nie zostanie rozwinięta. Trzeba natomiast przyznać, że taki “start” w aktorską przyszłość to już coś! Za kilkanaście lat z uśmiechem będzie wspominał swoje pierwsze momenty przed kamerą.

Zobacz: Syn Doroty Szelągowskiej został gwiazdą TVN-u! 18-letni Antoni wkracza w świat show-biznesu!

Zobacz: Marta Wierzbicka znów w “Na Wspólnej”! Córka Zimińskich wraca do Polski. Co wydarzy się w jej wątku?

Zobacz: Gwiazda “Na Wspólnej” obrabowana! Anna Samusionek wypowiada wojnę Poczcie Polskiej, ale jej też się dostało


Syn Doroty Szelągowskiej - Antoni Szelągowski w serialu Na Wspólnej

Syn Doroty Szelągowskiej - Antoni Szelągowski w serialu Na Wspólnej

Dorota Szelągowska z synem i Adamem Sztabą

Dorota Szelągowska z synem i Adamem Sztabą

Dorota Szelągowska

Dorota Szelągowska

Dorota Szelągowska schudła 10 kg

Dorota Szelągowska schudła 10 kg

Dorota Szelągowska w płaszczu Liviana Conti.

Dorota Szelągowska w płaszczu Liviana Conti.

Oglądasz Na Wspólnej?

×