Szukaj

Wiemy, co wydarzy się w „M jak miłość” po wakacjach! Zobaczcie zwiastun nowego sezonu

m jak miłośc po wakacjach

m jak miłośc po wakacjach

Zwiastun M jak miłość odcinków po wakacjach 2016

Czerwiec to czas, w którym stacje telewizyjne decydują się na przerwanie emitowania swoich seriali. Jedynym odstępstwem od reguły jest TVN, który przez całe wakacje będą nadawane nowe odcinki Na Wspólnej. Taka decyzja podyktowana jest licznymi wyjazdami, co znacznie wpłynęłoby na obniżenie oglądalności, a tym samym na zyski. W zeszłym tygodniu zakończył się 16. sezon M jak Miłość.

Wśród fanów pozostał wielki niedosyt. Serial przerwano w kluczowych momentach dla wielu wątków. W ostatnich odcinkach mogliśmy zobaczyć problemy w związku Marysi (Małgorzata Pieńkowska) oraz Bilskiego (Zbigniew Stryj). Robert został aresztowany, a Rogowska została wpędzona w jeszcze większe zakłopotanie, jeśli chodzi o sprawy miłosne.

Po wakacjach na antenę telewizyjnej Dwójki powróci produkcja ukochana przez miliony Polaków. Kolejny sezon przyniesie wiele nowych wątków, które z całą pewnością znacznie wpłyną na losy bohaterów. Ciekawie będą rozwinięte dotychczasowe historie.

Piotrek (Marcin Mroczek) wpadnie w miłosne sidła Olgi (Katarzyna Grabowska). Między nimi dojdzie do spięć. Asia (Barbara Kurdej-Szatan) wraz z Tomkiem (Andrzej Młynarczyk) wreszcie postarają się o dziecko i wezmą ślub. Iza (Adrianna Kalska) i Marcin (Mikołaj Roznerski) spotkają się w Bistro z Góreckim (Wojciech Wysocki), aby porozmawiać tym, co wydarzyło się przed laty. Lewińska na widok biznesmena zaleje się łzami, a samemu mężczyźnie zabraknie słów.

Rozwinięte będą także losy bohaterów z Grabiny. Seniorzy rodu Mostowiaków zostaną poproszeni przez matkę Franka (Piotr Nerlewski) o przyjęcie go do rodziny, gdy ta już umrze. Syn odwiedzi chorą matkę w szpitalu, będą to wzruszające sceny.

Start nowych odcinków już 29.08.2016 r., godz. 20:40 w TVP 2.

Zobacz: Natalka dostarczy widzom sporo emocji! Jak ważne decyzje podejmie?

M jak miłość odcinek 1225, Lucjan (Witold Pyrkosz) namawia Marysię (Małgorzata Pieńkowska), żeby wróciła do Artura (Robert Moskwa)

Rozwinięte zostaną wątki Marysi i Artura

M jak miłość odcinek 1225, Lucjan (Witold Pyrkosz) namawia Marysię (Małgorzata Pieńkowska), żeby wróciła do Artura (Robert Moskwa)

Matka Franka postawi Lucjana i Basię w trudnej sytuacji


Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×