Karolina Nolbrzak w „Singielce”. Była dziewczyna Tomasza zrujnuje jego związek z Elką i karierę dzienniarki

Karolina Nolbrzak w

Karolina Nolbrzak w "Singielce", fot: x-news

Co się wydarzy w nowych odcinkach serialu „Singielka”?

W „Singielce” Elka (Paulina Chruściel) i Tomasz (Mateusz Janicki) są na dobrej drodze do tego, by stworzyć udaną parę. Niestety w 107 odcinku „Singielki” była dziewczyna Górskiego przerwie im randkę. Fotograf pobiegnie na spotkanie z Nadią (Karolina Nolbrzak) i zupełnie zapomni o Elce. W dodatku, w 118 odcinku „Singielki” Kowalikówna dowie się, że Nadia zaczyna pracę w redakcji portalu „Co tam?”! Dziennikarka jest przekonana, że Tomasz jej to załatwił!

Zobacz: Paulina Chruściel opowiada o serialowym mieszkaniu Elki

Załamana Elka przestaje wierzyć w siebie i wyrzuca do kosza na śmieci miłosny list, który właśnie pisała do ukochanego. Elka postanawia zmienić swoje życie i wbrew błaganiom Doroty (Izabela Kuna) decyduje się na odejście z pracy. Dziennikarka składa wypowiedzenie, a gdy Tomasz pyta ją o powód ona zwyczajnie skłamie, że dostała inną, korzystniejszą propozycję. Tomasz nie dowie się, że złamał Kowalikównie serce, a Nadia zniszczyła jej dziennikarską karierę. Teraz dziewczyna musi wyleczyć się z miłosnego rozczarowania i znaleźć nowe zajęcie.

Czy Elka w końcu znajdzie miłość swojego życia i pogodzi się z tym, że Tomasz zwyczajnie nie jest jej pisany? Cały czas coś lub ktoś ich rozdziela…

Singielka odcinek 90, Elka (Paulina Chruściel), fot:x-news

Singielka odcinek 90, Elka (Paulina Chruściel), fot:x-news


Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×