Seriale na dzisiaj: zaręczyny w „Barwach szczęścia”, szokujące kłamstwo w „Na Wspólnej” i pożegnanie w „Singielce”

seriale 21.04.2016

seriale 21.04.2016

Klan, odcinek 2930:

 • Godzina emisji: 17.55
 • Gdzie oglądać: TVP1

Opis odcinka: Czesia robi wyrzuty Darkowi z powodu planowanego wyjścia do teatru z obcą kobietą. Mąż tłumaczy, że to polecenie służbowe szefa. Prosi ją, by pomogła mu znaleźć odpowiedni spektakl. Paweł wypytuje Olę o powody rezygnacji Agnieszki ze ślubu. Jadwiga idzie do szkoły w sprawie Pawełka. Pobici przez niego chłopcy bronią go i tłumaczą, że tylko pokazywał im chwyty judo. Dumny syn Lubicza wraca do domu i oświadcza rodzicowi, że jego koledzy już go nie wyśmiewają. Teraz jest za to ich szefem. Małgosia przypomina Laurze o spotkaniu z guru sekty. Beata sugeruje Jackowi, by zmniejszył nadzór nad córką, bo utrudnia pracę agencji detektywistycznej. Elżbieta orientuje się, że Jerzy pożyczył pieniądze na inwestycję od Michała. Antek uspokaja ją, że ich plan na pewno przyniesie zyski.

Przeczytaj: Agnieszka Kaczorowska będzie mamą!

Anna Powierza,

Anna Powierza, „Klan”, 2007 r. (fot. AKPA)

Ojciec Mateusz, odcinek 194:

 • Godzina emisji: 20.30
 • Gdzie oglądać: TVP1

Opis odcinka: Mateusz dokonuje święcenia dworu Jeremiego Rokitnickiego. Niedługo później Dziubak i Nocul otrzymują wezwanie do posiadłości. Okazuje się, że jej właściciel został zamordowany. Ciało znalazł administrator Roman. Na miejscu zbrodni zastał on synową mężczyzny, Annę. Rozpoczyna się dochodzenie. Nocul przesłuchuje stróża Arkadiusza Łopucha. W toku śledztwa wychodzi na jaw, że Jeremi przed śmiercią zmienił zapis w testamencie. W gronie podejrzanych znajduje się syn Rokitnickiego, Filip, z którym pokłócił się on krótko przed zabójstwem. Wychodzi też na jaw, że Arkadiusz i Roman otrzymali wypowiedzenia. Tymczasem w Sandomierzu zjawia się akwizytor, który poluje na Natalię.

Czytaj: Artur Żmijewski zdradził, jak dba o swoją żonę po 30 latach małżeństwa

Choć oglądalność

„Ojciec Mateusza”

Barwy szczęścia, odcinek 1440:

 • Godzina emisji: 20:05
 • Gdzie oglądać: TVP2

Opis odcinka: Nad ranem Łukasz oświadcza się Kasi, a ona zgadza się zostać jego żoną. Tymczasem Waleria jest obrażona na Stefana. Sprawę pogarsza wizyta Gabriela, który dowiedział się o powrocie Koszykowej do domu. Górka zwierza się Kasi ze swoich sercowych problemów. Władek informuje Sadowskiego o wykluczeniu Darka z drużyny z powodu jego orientacji seksualnej. Zainteresowany tematem reporter idzie z kamerą do klubu Janickiego. Dyrektor i trener zgodnie twierdzą, że piłkarz ma kontuzję, co potwierdzają wynikami badań. Następnie Łukasz podejmuje temat homoseksualizmu w studiu telewizyjnym, gdzie gośćmi są Jan Tomaszewski i Radosław Majdan. Cieślak ma nadzieję, że w ten sposób uda się przywrócić Darka do gry. Jola jest zdeterminowana, by rozkręcić własny biznes i pokazać wszystkim, na co ją stać. Wraca do pomysłu otworzenia w domu Basi spa.

Czytaj: To już pewne! Z anteny TVP znika jeden z najpopularniejszych seriali! Niepewne są też losy innej produkcji

Barwy szczęścia odcinek 1440, zaręczyny Kasi (Katarzyna Glinka) i Łukasza (Michał Rolnicki)

Barwy szczęścia odcinek 1440, zaręczyny Kasi (Katarzyna Glinka) i Łukasza (Michał Rolnicki)

Na Wspólnej, odcinek 2260:

 • Godzina emisji: 20.15
 • Gdzie oglądać: TVN

Opis odcinka: Michał wyjeżdża służbowo na trzy dni. Podczas pożegnania prosi Julię, by dbała o siebie. Po południu Zdrojewska dzwoni do kochanka i mówi mu, że poroniła. Tymczasem Marek i Stefan nie radzą sobie na zajęciach u Michela Morana. Mistrz nie może już znieść ich ciągłych kłótni. Po południu Dębek wyznaje przyjacielowi, że Halinka wydała pieniądze przeznaczone na rozkręcenie interesu. Sławek informuje Weronikę, że zaginiona dziewczyna już od dawna nie pracowała w miejscu, które wskazała jej matka. Roztocka przekazuje to Swietłanie. Kobieta nie wierzy jednak, że córka ją okłamywała.

Zobacz koniecznie: Udawana ciąża i precyzyjny plan Julii. Czas na dramatyczny finał całej historii

Na Wspólnej odcinek 2153, Michał Brzozowski (Robert Kudelski) i Julia (Katarzyna Kołaczek), fot. x-news

Na Wspólnej odcinek 2153, Michał Brzozowski (Robert Kudelski) i Julia (Katarzyna Kołaczek), fot. x-news

Singielka, odcinek 120:

 • Godzina emisji: 20.55
 • Gdzie oglądać: TVN

Opis odcinka: Tomasz chce wiedzieć, dlaczego Elka odchodzi z pracy. Kobieta nie potrafi jednak podać prawdziwego powodu. Kłamie, że dostała lepszą propozycję. Tymczasem Sława jest załamana wiadomością o odejściu córki z redakcji. Postanawia sama zająć się poszukiwaniem dla niej pracy. W jej imieniu dzwoni do kilku firm. Kiedy na drugi dzień Elka przychodzi do pracy, wszyscy są na nią obrażeni, gdyż podobno odchodzi do konkurencyjnego portalu.

Zobacz: Paulina Chruściel opowiada o serialowym mieszkaniu Elki

Singielka odcinek 120, Elka (Paulina Chruściel), Tomasz (Mateusz Janicki)

Singielka odcinek 120, Elka (Paulina Chruściel), Tomasz (Mateusz Janicki)

Pierwsza miłość, odcinek 2282:

 • Godzina emisji: 18.00
 • Gdzie oglądać: Polsat

Opis odcinka: Tomek przypadkiem słyszy kolejną kłótnię Kingi i Artura. Zrozpaczony chłopak postanawia uciec z domu. Pani Anna staje się ofiarą oskarżeń o oszustwo. Z opresji ratują ją Śmiałek. Pomimo wsparcia z jego strony kobieta postanawia wyjechać z Wadlewa. W klubie fitness dochodzi do nieprzyjemnego incydentu. Jedna z klientek zgłasza zaginięcie pierścionka. Melka sugeruje, że kradzieży mogła dopuścić się Marta.

Pierwsza miłość, Marysia (Aneta Zając), Michał (Wojciech Błach), fot: AKPA

Pierwsza miłość, Marysia (Aneta Zając), Michał (Wojciech Błach), fot: AKPA

Przyjaciółki, odcinek 83:

 • Godzina emisji: 21:30
 • Gdzie oglądać: Polsat

Opis odcinka: Pani prezes banku prosi Ingę, by pomogła Francescowi w znalezieniu domu w Warszawie. Inga i Dorota pokazują mu willę, której nie udało jej się ostatnio sprzedać. Francesco jest zachwycony, decyduje się na wynajem. Po wyjeździe Michała do Kopenhagi Patrycja nabiera podejrzeń, że jest zdradzana. Postanawia sprawdzić, jak wygląda życie jej męża w Danii. Zuza wyznaje Patrycji, że wpadli w poważne problemy finansowe, a Michał ukrywa to, by nie obciążać jej dodatkowymi zmartwieniami. Anka jest coraz bardziej sfrustrowana brakiem zajęcia. Rola „ekskluzywnej pani domu” już się jej znudziła. Postanawia dokończyć studia prawnicze, które przerwała na czwartym roku, gdy zaszła w ciążę z Julką.

Zobacz: zwiastun 82 odcinka „Przyjaciółek

PrzyjaciPrzyjaciółki odcinek 82, Zuza (Anita Sokołowska), Patrycja (Joanna Liszowska)ółki odcinek 82, Zuza (Anita Sokołowska), Patrycja (Joanna Liszowska)

Przyjaciółki odcinek 82, Zuza (Anita Sokołowska), Patrycja (Joanna Liszowska)

Seriale paradokumentalne w czwartek 21.04.2016

„Szkoła” odcinek 272 o godzinie 16.00 w TVN30
„Ukryta prawda” odcinek 620 o godzinie 17.00 w TVN
„Szpital” odcinek 509 o godzinie 18.00 w TVN
„Małolaty” odcinek 39 godzinie 16.55 w Polsacie


Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×