Seriale na dzisiaj: wojna płci w „Rodzince.pl”, seria wypadków w „O mnie się nie martw” i randka w ciemno w „Pierwszej miłości”

seriale 18.03.2016

Klan, odcinek 2909:

  • Godzina emisji: 17.55
  • Gdzie oglądać: TVP1

Opis odcinka: Miłosz mówi Urszuli o akcji Bożenki na lodowisku i boi się zemsty Marty. Dziewczyna tłumaczy się koleżance ze swojego zachowania, a w tym czasie Miłosz odbiera wiadomość od Marty. Jacek zajęty problemami z córką nie zwraca uwagi na sekretarkę. Paulina narzeka na swoje niechciane przez nikogo dziecko, czym prowokuje Borkowskiego. Kamila znów wychodzi wcześniej ze szkoły.

Czytaj: Znamy wyniki oglądalności „Klanu”. Jest aż tak źle? 

Klan, Beata (Magdalena Wójcik)

Klan, Beata (Magdalena Wójcik)

Barwy szczęścia, odcinek 1413:

  • Godzina emisji: 20:05
  • Gdzie oglądać: TVP2

Opis odcinka: Andrzej traci przytomność w obecności Władka, który zaczyna panikować. Na szczęście Darek zachowuje zimną krew i wzywa pogotowie. W szpitalu Tomala zdaje sobie sprawę, że mógł umrzeć i postanawia bardziej o siebie dbać. Jerzy Marczak wychodzi z aresztu i jedzie prosto na budowę mimo ostrzeżeń żony i prawnika. Grażyna oświadcza się Borysowi! Basia coraz częściej rozmyśla o wnuczce. W końcu decyduje się skontaktować z Agnieszką.

Czytaj: Jerzy Marczak wychodzi z aresztu. To nie on odpowie za wypadek na budowie

Barwy szczęścia, Anna (Dorota Kolak), Jerzy (Bronisław Wrocławski)

Barwy szczęścia, Anna (Dorota Kolak), Jerzy (Bronisław Wrocławski)

O mnie się nie martw 4 sezon, odcinek 3:

  • Godzina emisji: 20.30
  • Gdzie oglądać: TVP2

Opis odcinka: Marcin nie dociera na rozprawę sądową, bo nocna wichura powaliła drzewa zagradzając drogę powrotną. Nie mogą z Igą wrócić ze spontanicznego wyjazdu za Warszawę, do którego skłoniła ich kolejna nieproszona i nieoczekiwana wizyta Krzyśka. Marcin dołącza do miejscowej reprezentacji w lokalnych zawodach wędkarskich. Iga dopinguje go i pomaga, a na końcu szykuje bardzo osobistą niespodziankę. Tymczasem Laura idzie do sądu za Marcina. Spotyka ją tam Marek, który zdumiony dowiaduje się o decyzjach zawodowych syna.  Laura broni pielęgniarza oskarżonego o podmianę próbek krwi kobiety oskarżonej o kierowanie pojazdem pod wpływem alkoholu. Sprawa okazuje się dużo bardziej skomplikowana, a po powrocie do kancelarii Laura dowiaduje się, że świeżo poukładane życie Marcina i Igi też może się nieoczekiwanie skomplikować, i to nieodwracalnie.

Zobacz: zwiastun 4 sezonu „O mnie się nie martw”

O mnie się nie martw 4 odcinek 3, Irenka (Hanna Śleszyńska), Witold (Sławomir Orzechowski), fot: Facebook

O mnie się nie martw 4 odcinek 3, Irenka (Hanna Śleszyńska), Witold (Sławomir Orzechowski), fot: Facebook

Rodzinka.pl 8 sezon, odcinek 3:

  • Godzina emisji: 21.40
  • Gdzie oglądać: TVP2

Opis odcinka: Kacperek zastanawia się, jak przekonać rodziców, by kupili mu nowe okulary. Zosia zwierza się chłopcu, że podoba jej się pewien chłopak. Jej wyznanie bardzo go zasmuca, choć nie daje tego po sobie poznać. Marek podpowiada Kacprowi i Antkowi, co trzeba zabrać na protest przeciw systemowi. Z kolei Maria jest przerażona obowiązkami rodzicielskimi.

Zobacz: zwiastun 8 sezonu „Rodzinki.pl”

Rodzinka.pl już nie zagra w reklamach Orange

Rodzinka.pl już nie zagra w reklamach Orange

Pierwsza miłość, odcinek 2254:

  • Godzina emisji: 18.00
  • Gdzie oglądać: Polsat

Opis odcinka: Bartek źle zrozumiał zamiar Emilki dotyczący pójścia na ślub z osobą towarzyszącą i postanawia, że również nie pojawi się tam sam. Szczęśliwa Aśka świetnie się bawi na randce w ciemno. Rano w hotelowym pokoju odkrywa coś zaskakującego. Sabina oczekuje od Radka, że definitywnie zamknie rozdział życia związany z Jowitą i pozbędzie się jej rzeczy. Chłopakowi nie jest łatwo podjąć taką decyzję.

Pierwsza miłość, Damian Skowronek (Hubert Urbański)

Pierwsza miłość, Damian Skowronek (Hubert Urbański)

Seriale paradokumentalne w piątek 18.03.2016

„Szkoła” odcinek 249 o godzinie 16.00 w TVN
„Ukryta prawda” odcinek 597 o godzinie 17.00 w TVN
„Szpital” odcinek 486 o godzinie 18.00 w TVN
„Małolaty” odcinek 15 o godzinie 16.55 w Polsacie


Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×