Seriale na dzisiaj: ukryta ciąża w „Klanie”, rozstanie w „M jak miłość” i nowa dziennikarka w „Singielce”

seriale 19.04.2016

Klan, odcinek 2928:

 • Godzina emisji: 17.55
 • Gdzie oglądać: TVP1

Opis odcinka: Bożena prosi Miłosza, by nikomu nie mówił o jej ciąży aż nie skończy pracy na planie filmowym we Wrocławiu. Koledzy Pawełka znajdują w internecie fragment nagrania z występem zespołu z Zakąsek. Dają Lubiczowi przezwisko, fujarka, naśmiewając się z instrumentu, na którym grał. Antek przypomina Jerzemu, że musi załatwić pieniądze na inwestycję. Chojnicki próbuje kolejny raz nakłonić do współpracy Michała. Piotr otrzymuje od swojej pacjentki, ofiary sekty, namiary ostatnich spotkań grupy i jej nazwę. Rafalski i Beata kontaktują się z Moniką. Janusz informuje Agnieszkę, że dogadał się z Joaną w sprawie rozwodu. Lubicz informuje go, że nie zależy jej już na ich ślubie.

Przeczytaj: Agnieszka Kaczorowska będzie mamą!

Agnieszka Kaczorowska szuka pracy w Polsacie

Agnieszka Kaczorowska szuka pracy w Polsacie

Barwy szczęścia, odcinek 1438:

 • Godzina emisji: 20:05
 • Gdzie oglądać: TVP2

Opis odcinka: Borys nie ma ochoty z nikim rozmawiać na temat ślubu. Janek odbiera od Grażyny rzeczy Grzelaka, ale Wasilewska nie chce oddać mu psa. Wkrótce dochodzi do szczerej rozmowy niedoszłych małżonków. Darek jest zdecydowany ogłosić publicznie, że jest gejem. Ma zrobić to, jeśli jego drużyna wygra wieczorny mecz. Po sukcesie drużyny Powiśla Cieślak i Tomala, którzy wiedzieli o jego planach, w napięciu oczekują przed telewizorem na studio pomeczowe. Artur żąda, by Piotr odwołał kłamstwa, które zeznał w prokuraturze. Szarpiących się mężczyzn rozdziela Iga. Walawska, gdy dowiaduje się, że jej mąż zrzucił winę na Chowańskiego, zapowiada Piotrowi, że nie ma zamiaru mieszkać z oszustem, ani pozwolić mu na wychowywanie swoich dzieci.

Czytaj: Jacek Rozenek o „Barwach szczęścia” – Ta rola jest napisana specjalnie dla mnie

Barwy szczęścia, Iga (Ada Fijał), Piotr (Piotr Jankowski)

Barwy szczęścia, Iga (Ada Fijał), Piotr (Piotr Jankowski)

M jak miłość, odcinek 1217:

 • Godzina emisji: 20.40
 • Gdzie oglądać: TVP2

Opis odcinka: Budzyński spotyka się z Pauliną. Kobieta otwarcie wyznaje prawnikowi, że jest w nim zakochana. Maria wciąż jest rozdarta między uczuciem do Bilskiego i Artura. Rogowski, jakby to przeczuwając, nadal robi wszystko, by na nowo podbić jej serce. Wiktor mówi Marcie, że umawia się na randki z dawną ukochaną – Zuzą. Żak nie potrafi jednak opowiedzieć nowej partnerce o dramacie, który przeszedł, gdy umarła jego córka. Kobieta zauważa, że prawnik nie chce rozmawiać z nią o swoim życiu. Uznaje to za dowód jego obojętności i braku zaufania.

Zobacz: Andrzej i Marta Budzyńscy znów będą razem!

M jak miłość odc 1209, Marta (Dominika Ostałowska), Andrzej (Krystian Wieczorek), fot: MTL Maxfilm

M jak miłość odc 1209, Marta (Dominika Ostałowska), Andrzej (Krystian Wieczorek), fot: MTL Maxfilm

Na Wspólnej, odcinek 2258:

 • Godzina emisji: 20.15
 • Gdzie oglądać: TVN

Opis odcinka: Sandra jest wściekła na Jarka, który wciąż oszukuje Elizę. Naciska, by wyznał jej prawdę. W końcu chłopak umawia się z Elizą jako „Poszukujący”. Tymczasem córka Kornackiego proponuje Tosi spotkanie. Zuza i Kamil chcą oszczędzić dziewczynce kolejnego zawodu, dlatego jej to odradzają. Okazuje się jednak, że Zosia jest bardzo sympatyczna. Wieczorem Tosia opowiada zasmuconym rodzicom o swojej nowej siostrze. Michał stara się przeprosić Julię, jednak ona zarzuca mu, że jest z nią wyłącznie ze względu na ciążę. Zdenerwowana Zdrojewska idzie do kościoła. Podczas spowiedzi wyznaje, że żyje w kłamstwie.

Zobacz koniecznie: Udawana ciąża i precyzyjny plan Julii. Czas na dramatyczny finał całej historii

Na Wspólnej, Julia (Katarzyna Kołeczek), Michał (Robert Kudelski), fot: x-news

Na Wspólnej, Julia (Katarzyna Kołeczek), Michał (Robert Kudelski), fot: x-news

Singielka, odcinek 118:

 • Godzina emisji: 20.55
 • Gdzie oglądać: TVN

Opis odcinka: Nadia zostaje przyjęta do redakcji jako nowa dziennikarka. Słysząc to, Elka wyrzuca list do Tomasza. Jest przekonana, że to on załatwił byłej dziewczynie pracę w firmie. Tymczasem Natalia spotyka się z Robertem. Mężczyzna mówi jej, że Aśka zamierza zrobić test na ojcostwo. Natalia próbuje go pocieszyć, kiedy dzwoni roztrzęsiona Genowefa. W trakcie ich spotkania Gustaw zasłabł.

Zobacz: Paulina Chruściel opowiada o serialowym mieszkaniu Elki

Singielka odcinek 80, Elka (Paulina Chruściel)

Singielka odcinek 80, Elka (Paulina Chruściel)

 

Pierwsza miłość, odcinek 2280:

 • Godzina emisji: 18.00
 • Gdzie oglądać: Polsat

Opis odcinka: Anna zdobywa coraz większą sympatię wśród wadlewskich kobiet. Jej cenne rady dotyczące dobrych manier i gustu oraz opowieści o życiu wyższych sfer cieszą się dużym zainteresowaniem. Ewa i Zbyszek idą na kolację do Marysi. Zachowanie zazdrosnego Zbyszka wzbudza w Ewie lęk. Kasia odkrywa prawdę o korupcji i oszustwach wśród członków partii. Zawiedziona postawą swoich przełożonych, postanawia się im przeciwstawić.

Pierwsza miłość, Marysia (Aneta Zając), Michał (Wojciech Błach)

Pierwsza miłość, Marysia (Aneta Zając), Michał (Wojciech Błach)

Powiedz TAK, odcinek 9:

 • Godzina emisji: 21.35
 • Gdzie oglądać: Polsat

Opis odcinka: Basia umawia się na obiad z ojcem. Przypadkiem spotykają strategicznego klienta Oskara, Tadeusza (Piotr Gąsowski). Później razem z Wiktorem i Justyną omawiają kolejne zlecenie. Adamczyk pada ofiarą sceny zazdrości między Bartkiem, świadkową i jej narzeczonym, z której Bartek wychodzi z podbitym okiem. W trakcie wesela ma miejsce awaria prądu. Świece i akustyczna muzyka w wykonaniu Wiktora zachwycają młodych i babcię panny młodej. Brzozowski budzi się w łóżku z poznaną na weselu dziewczyną. Niebawem Oskar dzwoni do córki z propozycją zlecenia, z którym wiąże niemałe profity. Justyna zwierza się Basi, że chyba jest w ciąży. Kiedy Bartek wpada w panikę, zrywa z nim. Wiktor przeprowadza z przyjacielem męską rozmowę. Basia daje kosza Filipowi. Umawia się z Sandrą (Weronika Rosati), by omówić szczegóły wesela. Wkrótce Michał oświadcza Basi, że dla dobra rodziny nie może dalej z nią pracować. Wtedy ona wyznaje mu miłość.

Oglądaj: zwiastun 8 odcinka „Powiedz TAK!”

Powiedz TAK odcinek 8, Basia (Katarzyna Zawadzka), Justyna (Agnieszka Więdłocha)

Powiedz TAK odcinek 8, Basia (Katarzyna Zawadzka), Justyna (Agnieszka Więdłocha)

Seriale paradokumentalne we wtorek 19.04.2016

„Szkoła” odcinek 270 o godzinie 16.00 w TVN30
„Ukryta prawda” odcinek 618 o godzinie 17.00 w TVN
„Szpital” odcinek 507 o godzinie 18.00 w TVN
„Małolaty” odcinek 37 godzinie 16.55 w Polsacie


Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×