Seriale na dzisiaj: szpieg we „Wspaniałym stuleciu”, bójka w „M jak miłość” i zdrada w „Singielce”

Wspaniałe stulecie, odcinek 285

 • Godzina emisji: 15.50
 • Gdzie oglądać: TVP1

Opis odcinka: Rustem i Hürrem wysyłają nauczyciela i doradcę Bajazyda do prowincji Selima. Chcą, by przeszkodził księciu w obmyślaniu intryg przeciwko bratu. Fahriye, zarządczyni z seraju, trafia do haremu Nurbanu. Ma pozbyć się młodej sułtanki. Selim otrzymuje drogie prezenty od kupca Yasefa Nassiego. Hürrem wysyła pogrążonemu w żałobie Bajazydowi nałożnice. Jedna z nich, Defne, okazuje się szpiegiem Nurbanu.

Wspaniałe stulecie, fot: materiały prasowe

Wspaniałe stulecie, fot: materiały prasowe

Oglądaj: Kim jest Jastrząb z serialu „Wspaniałe stulecie”? Opis bohatera służącego Mustafie

Barwy szczęścia, odcinek 1405:

 • Godzina emisji: 20:05
 • Gdzie oglądać: TVP2

Opis odcinka: Julita zwierza się Stefanowi, że boi się powiedzieć matce o swoim rozstaniu z Radkiem. To tak jakby przyznała się do błędu. Górka pozwala jej zatrzymać się jakiś czas na Zacisznej. Obecność dziewczyny drażni Walerię przekonaną, że Stefan romansował z matką kłopotliwej lokatorki. Tymczasem Julita zaczyna interesować się jej synem, Bartkiem. Marta ostrzega Marlenę, by nie powtarzała błędów z przeszłości, gdy miała męża alkoholika. Jeśli Marcel chce zerwać z nałogiem, musi sam zgłosić się na odwyk. Artur nie podoba się zaangażowanie żony w pomoc obcemu mężczyźnie. Jest zdania, że wtrącanie się w cudze sprawy, przyniesie więcej szkody niż pożytku. Klara i Ada walczą o utrzymanie klubiku, mimo że straciły już połowę klientów. Hubert wciąż sugeruje żonie, że powinni pomyśleć o założeniu rodziny.

Czytaj: Jerzy Marczak wyjdzie z aresztu. To nie on odpowie za wypadek na budowie

Barwy szczęścia odcinek 1405, Stefan (Krzysztof Kiersznowski), fot: barwyszczescia.tvp.pl

Barwy szczęścia odcinek 1405, Stefan (Krzysztof Kiersznowski), fot: barwyszczescia.tvp.pl

M jak miłość, odcinek 1204:

 • Godzina emisji: 20:40
 • Gdzie oglądać: TVP2

Opis odcinka: Maria nadal widuje się z Bilskim. Nie zdaje sobie sprawy, że ukochany nie tylko ją oszukuje, lecz także ją okradł – jego łupem padła cenna broszka Rogowskiej z szafirami. Gdy pewnego razu Robert wraca do domu z podbitym okiem, kobieta nie wie, co o tym myśleć. Artur nie ustaje w próbach zdobycia byłej żony. Prosi o poparcie Mostowiaków. Paweł sprowadza do domu zaniedbanego psa. Czworonóg należał do jednego z sąsiadów, ale poprzedni właściciele w ogóle nie zajmowali się psiakiem. Darek próbuje manipulować Natalką. Ukrywa przed dziewczyną, że ma romans z jej przyjaciółką, Patrycją.

Zobacz też: Po „Klanie” przyszła pora na kolejny serial. „M jak miłość” też znika z anteny!

M jak miłość odcinek 1204, Bilski (Zbigniew Stryj)

M jak miłość odcinek 1204, Bilski (Zbigniew Stryj)

Na Wspólnej, odcinek 2231:

 • Godzina emisji: 20.15
 • Gdzie oglądać: TVN

Opis odcinka: Daniel rozmawia z dziewczyną, która kiedyś współpracowała z Tomkiem. Okazuje się, że chłopak zniszczył jej życie. Brzozowski chce natychmiast ostrzec Łucję, jednak nie zastaje ukochanej w domu. Spędza ona bowiem czas z Tomkiem. Tymczasem Stefan ukrywa się u Marka, gdyż boi się przyznać żonie, Halinie, do utraty pracy. Niestety, ona niespodziewanie przychodzi do Zimińskich. Wówczas Dębek musi powiedzieć prawdę. Igor odwiedza Elżbietę w areszcie. Kobieta jest załamana – wie, że to sprawka Jakuba. Elżbieta może jednak wyjść za kaucją, która wynosi 50 tysięcy złotych.

Zobacz: Kinga zniknie z życia Michała Brzozowskiego

Na Wspólnej odcinek 2215, do sieci wpłynęły nagie zdjęcia Łucji (Magdalena Łoś), fot, x-news

Na Wspólnej odcinek 2215, do sieci wpłynęły nagie zdjęcia Łucji (Magdalena Łoś), fot, x-news

Singielka, odcinek 91:

 • Godzina emisji: 20.55
 • Gdzie oglądać: TVN

Opis odcinka: Tomasz dowiaduje się, że narzeczona go zdradziła. Sylwia czuje się fatalnie, zwłaszcza po spotkaniu z Maleną, która jeszcze o niczym nie wie. Tymczasem Elka mówi Sławie, że w Wigilię przyjdzie z ojcem. W dodatku Olgierd zawozi swojej asystentce zakupy. Andrzej i Monika decydują się zamieszkać razem. Elkę odwiedza tajemniczy gość.

Oglądaj: Paulina Chruściel oprowadza po serialowym mieszkaniu „Singielki”

Singielka odcinek 90, Elka (Paulina Chruściel), Tomasz (Mateusz Janicki), fot:x-news

Singielka odcinek 90, Elka (Paulina Chruściel), Tomasz (Mateusz Janicki), fot:x-news

Pierwsza miłość, odcinek 2246:

 • Godzina emisji: 18.00
 • Gdzie oglądać: Polsat

Opis odcinka: Kinga przeprasza Artura i zapewnia go o swojej miłości. Kulczycki ma coraz większe poczucie winy z powodu tego, co zaszło w jego biurze. Aśka blokuje przyjaciółce możliwość podjęcia pracy u Wekslera. Sabina doradza Darii, by podjęła bardziej radykalne środki na odzyskanie swojej tożsamości. Seweryn pod wpływem Kazanowej zmienia swoje spojrzenie na życie. Oboje zamierzają okazać się możliwie jak najlepszymi rodzicami chrzestnymi dla najmłodszej mieszkanki Wadlewa.

Seriale paradokumentalne w poniedziałek 22.02.2016

„Szkoła” odcinek 236 o godzinie 16.00 w TVN
„Ukryta prawda” odcinek 584 o godzinie 17.00 w TVN
„Szpital” odcinek 473 o godzinie 18.00 w TVN
„Młolaty” odcinek 2 o godzinie 16.55 w Polsacie


Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×