Seriale na dzisiaj: spotkanie po latach w „O mnie się nie martw”, kłótnia w „Rodzince.pl” i zjednoczenie sił we „Wspaniałym stuleciu”

seriale 1.04.2016

seriale 1.04.2016

Wspaniałe stulecie, odcinek 305:

 • Godzina emisji: 15.50
 • Gdzie oglądać: TVP1

Opis odcinka: Ranny Bajazyd dochodzi do siebie, lecz musi uciekać przed pościgiem. Udaje się do Erzurum. Zabiera ze sobą najstarszych synów, a córki i najmłodszego Mehmeta zostawia pod opieką Defne. Z pomocą Ayasa paszy z Erzurum książę przesuwa się na wschód. Gości u perskiego szacha, który proponuje mu zjednoczenie sił przeciwko Sulejmanowi. Sułtan znów cierpi na podagrę. Mihrimah stara się zbliżyć do ojca i błaga go, żeby wybaczył Bajazydowi.

Zobacz: Koniec „Wspaniałego stulecia”. U nas obejrzysz ostatni odcinek serialu „Wspaniałe stulecie” ONLINE za darmo

Wspaniałe stulecie

Wspaniałe stulecie

Klan, odcinek 2917:

 • Godzina emisji: 17.55
 • Gdzie oglądać: TVP1

Opis odcinka: Paweł zastanawia się, czy nie mógłby pojechać chociaż na jeden dzień, aby popatrzeć, jak jego syn walczy na macie. Wiga jest absolutnie temu przeciwna. Uważa, że nadszedł czas, żeby powiedzieć chłopcu prawdę. Lubicz przyznaje jej racje. Mówi synowi o chorobie i zagrożeniach. Pawełek myśli, że ojciec ma HIV. Feliks składa swoje CV u Agnieszki. Do gabinetu wchodzi były minister, który jak się okazuje, zna Feliksa z pracy w urzędzie dzielnicy. Po wyjściu partnera Moniki mówi Agnieszce o okolicznościach zwolnienia pana Nowaka z funkcji kierownika ds. terenów zielonych.

Czytaj: Agnieszka Kaczorowska drży o losy „Klanu”. Już zaczęła czukać pracy u konkurencji

Klan, Aleksandra Lubicz (Kaja Paschalska), Agnieszka Lubicz (Paulina Holtz), Bożena Kazuń (Agnieszka Kaczorowska)

Klan, Aleksandra Lubicz (Kaja Paschalska), Agnieszka Lubicz (Paulina Holtz), Bożena Kazuń (Agnieszka Kaczorowska)

Barwy szczęścia, odcinek 1426:

 • Godzina emisji: 20:05
 • Gdzie oglądać: TVP2

Opis odcinka: Marcel próbuje odzyskać zaufanie Marty i przeprasza ją za swoje zachowanie. Walawska dochodzi do wniosku, że nie będzie dłużej wspierać Lasoty w walce z nałogiem. Nie może mu zapomnieć nagłej napaści. Później zwierza się Kasi, że powinna była wcześniej zauważyć sygnały, jakie wcześniej jej wysyłał. Bartek domyśla się, że Felicja nie powiedziała mu całej prawdy o Anatolu. Gdy próbuje nakłonić ją do zwierzeń, ciotka niemal wyrzuca go z domu. Niezrażony tym Koszyk postanawia ją śledzić. Widzi, jak kobieta udaje się na ogródki działkowe. W oknie domku, do którego wchodzi Felicja, zauważa Anatola.

Oglądaj wideo: Marek Pyrka w depresji  po śmierci żony

O mnie się nie martw 4 sezon, odcinek 3:

 • Godzina emisji: 20.30
 • Gdzie oglądać: TVP2

Opis odcinka: Krzysiek próbuje odnaleźć się w nowej sytuacji. Nowy współlokator wymusza na nim zmianę przyzwyczajeń. Do Igi dociera, że Helenka powoli przestaje być dzieckiem. Ukochana córeczka wkracza w trudny wiek. W sądzie Marcin broni kobiety oskarżonej o pobicie swojego pasierba. Krytycznie wypowiada się o ojcu pobitego chłopaka, który po siedemnastu latach dowiedział się, że ma syna. Teraz kompletnie mu odbiło. Laura ma świadomość, że nie może już dłużej milczeć, a Marcin czuje, że grunt usuwa mu się spod nóg. Jest mu bardzo trudno, tym bardziej, że nie może podzielić się szokującą nowiną z Igą. Poznaje też kogoś, o czyim istnieniu nie miał pojęcia. Małecka ma swoje własne problemy. Kobieta niepokoi się losami ojca, który uciekł z domu.

Zobacz: zwiastun 4 sezonu „O mnie się nie martw”

O mnie się nie martw 4 odcinek 4, Marcin Kaszuba (Stefan Pawłowski), fot: Facebook

O mnie się nie martw 4 odcinek 4, Marcin Kaszuba (Stefan Pawłowski), fot: Facebook

Rodzinka.pl 8 sezon, odcinek 3:

 • Godzina emisji: 21.40
 • Gdzie oglądać: TVP2

Opis odcinka: Natalia obraża się na mamę. Janina, mimo że córka jest już dorosła i ma własną rodzinę, we wszystkim ją poucza i daje do zrozumienia, że zawsze wie lepiej. Marek i Maria wpadają do Boskich z wizytą i chwalą się zakupami dla dziecka. Z kolei Ludwik sprawia Natalii niespodziankę i wręcza jej prezent. Ma nadzieję, że spędzi z żoną romantyczny wieczór.

Zobacz: zwiastun 8 sezonu „Rodzinki.pl”

Rodzinka.pl w Lublinie Fot. screen z Facebook

Rodzinka.pl w Lublinie
Fot. screen z Facebook

Pierwsza miłość, odcinek 2254:

 • Godzina emisji: 18.00
 • Gdzie oglądać: Polsat

Opis odcinka: Po artykule dotyczącym domniemanego związku ze znanym aktorem Beata poznaje ciemne strony sławy. Gdy sam bohater zamieszania pojawia się w barze, dziewczyna liczy na wsparcie z jego strony. Za namową Bartka Tola udaje się do specjalisty, by sprawdził, czy jej ciąża przebiega prawidłowo. Diagnoza lekarza okazuje się szokująca. Melka nie przyjmuje od Marty prezentu, który ta daje jej w dowód wdzięczności za pomoc w znalezieniu pracy. Oskarżona o nieuczciwość Marta szuka pocieszenia u Krystiana.

Pierwsza miłość, Marysia (Aneta Zając), Michał (Wojciech Błach), fot: AKPA

Pierwsza miłość, Marysia (Aneta Zając), Michał (Wojciech Błach), fot: AKPA

Seriale paradokumentalne w piątek 1.04.2016

„Szkoła” odcinek 249 o godzinie 16.00 w TVN
„Ukryta prawda” odcinek 597 o godzinie 17.00 w TVN
„Szpital” odcinek 486 o godzinie 18.00 w TVN
„Małolaty” odcinek 15 o godzinie 16.55 w Polsacie


Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×