Seriale na dzisiaj: śmierć Sulejmana we „Wspaniałym stuleciu”, Michel Moran w „Na Wspólnej” i konflikt sąsiadów w „M jak miłość”

seriale 12.04.2016

seriale 12.04.2016

Wspaniałe stulecie, odcinek 312:

 • Godzina emisji: 15.50
 • Gdzie oglądać: TVP1

Opis odcinka: Trwa oblężenie Szigetvaru. Sulejman spotyka się z urodzonym na Węgrzech Zygmuntem Zapolyą. Mihrimah i Sumbul wspominają dawne czasy. Później kobieta wyjeżdża do Edirne. Nurbanu nie może doczekać się objęcia władzy przez Selima. Wkrótce Sulejman umiera, a jego syn zostaje nowym sułtanem.

Zobacz: Koniec „Wspaniałego stulecia”. U nas obejrzysz ostatni odcinek serialu „Wspaniałe stulecie” ONLINE za darmo

Sulejman Wspaniały umiera w ostatnim odcinku

Sulejman Wspaniały umiera w ostatnim odcinku „Wspaniałego Stulecia”

Klan, odcinek 2924:

 • Godzina emisji: 17.55
 • Gdzie oglądać: TVP1

Opis odcinka: Jacek odwiedza sekretarkę w szpitalu. Paulina tłumaczy, że zasłabła z powodu wahań poziomu cukru we krwi. Dziękuje Boreckiemu za pomoc. Janusz stara się przekonać Agnieszkę, by nie odwoływała ślubu, a jedynie przełożyła jego termin do czasu uzyskania przez niego rozwodu. Beata i Piotr składają zlecenie poszukiwania sekty dużej agencji detektywistycznej.

Przeczytaj: Agnieszka Kaczorowska drży o losy „Klanu”. Już zaczęła szukać pracy u konkurencji

Klan, doktor Lubicz

Klan, doktor Lubicz

Barwy szczęścia, odcinek 1428:

 • Godzina emisji: 20:05
 • Gdzie oglądać: TVP2

Opis odcinka: Odnaleziony Marek jest w tak złym stanie psychicznym, że nie może uczestniczyć w pogrzebie Marii. Po uroczystości u Pyrków zjawiają się dziewczyna Wojtka Lena oraz jej matka. Obiecują, że po powrocie do Finlandii zaopiekują się chłopakiem. Tego wieczoru Pyrkowie urządzają dla bliskich pokaz zdjęć Marii. Klemens informuje Natalię i Oliwiera, że wybiera się z nimi do SPA. Magda przypadkowo zdradziła mu ich plany. Para postanawia zniechęcić do wyjazdu nadprogramowego uczestnika. W rozmowach Kasi i Łukasza, Stefana i Walerii pojawia się temat odwlekanych ślubów.

Przeczytaj: Pogrzeb, ślub i wyjście z ukrycia. Co wydarzy się w nowych odcinkach?

Barwy szczęścia: odc. 1432-1436

M jak miłość, odcinek 1215:

 • Godzina emisji: 20.40
 • Gdzie oglądać: TVP2

Opis odcinka:  Ktoś niszczy towar przechowywany w magazynie Mostowiaka. Marek domyśla się, że to zemsta ojca Bartka, Bogusza, którego ośmieszyli Mateusz i Antek. Ewa, która stara się załagodzić konflikt z sąsiadem, zostaje brutalnie wyrzucona przez niego z domu. Gdy Mostowiak zauważa siniaki na rękach żony, domyśla się, kto za tym stoi. Niebawem między skłóconymi sąsiadami dochodzi do bójki. W tym czasie Mateusz i Antek proszą Natalię, by wstawiła się za nimi u rodziców. Chłopcy nie chcą zostać rozdzieleni w szkole. Ku oburzeniu Barbary Kisielowa ulega romantycznej pokusie i zaczyna flirtować z Lucjanem.

Czytaj: Marek Mostowiak kontra Bogusz

M jak miłość odcinek 1215, Bogusz (Wojciech Asiński), Marek (Kacper Kuszewski)

M jak miłość odcinek 1215, Bogusz (Wojciech Asiński), Marek (Kacper Kuszewski)

Na Wspólnej, odcinek 2254:

 • Godzina emisji: 20.15
 • Gdzie oglądać: TVN

Opis odcinka: Marek stresuje się przed kursem kucharskim, który prowadzić będzie Michel Moran. Parkując, uszkadza samochód mistrza. Później sprawy przybierają jeszcze gorszy obrót. Tymczasem Bogdan nie może dojść do siebie po przegranej sprawie. Joanna tłumaczy mu, że dla dobra dzieci powinni zacząć żyć normalnie. Franek ma dość tej sytuacji i postanawia wyprowadzić się do dziadków. Jarek zdradza Michelowi, że flirtuje z Elizą w internecie, pisząc pod pseudonimem. Ten nie pochwala jego postępowania. Norbert pomaga Kalinie dotrzeć na rozmowę kwalifikacyjną.

Zobacz: Michel Moran w „Na Wspólnej”. Kogo zagra?

Michel Moran w 2254 odcinku

Michel Moran w 2254 odcinku „Na Wspólnej”, fot: x-news

Singielka, odcinek 114:

 • Godzina emisji: 20.55
 • Gdzie oglądać: TVN

Opis odcinka: Sława dostaje kwiaty. Jest przekonana, że przysłał je Olgierd, jednak Genowefa podchodzi sceptycznie do tego pomysłu. Sława opracowuje plan, dzięki któremu odzyska męża. Tymczasem Elka spędza czas z Konradem. Okazuje się on miłym towarzyszem na samotne popołudnia. Andrzej obmyśla coraz dziwniejsze sposoby na przeproszenie Moniki. W końcu przynoszą one rezultat i para dochodzi do porozumienia.

Zobacz: Paulina Chruściel opowiada o serialowym mieszkaniu Elki

Singielka odcinek 80, Elka (Paulina Chruściel)

Singielka odcinek 80, Elka (Paulina Chruściel)

Powiedz TAK, odcinek 7:

 • Godzina emisji: 21.30
 • Gdzie oglądać: TVN

Opis odcinka: Olga grozi Basi i żąda, by zostawiła jej narzeczonego w spokoju. Los się odwraca. Basia dostaje zlecenie na ślub z pompą, ale na warunkach ojca panny młodej. Po rozmowie z Basią przyszła panna młoda postanawia jednak postawić się ojcu. Wkrótce potem mężczyzna ginie w wypadku. Ślub zostaje odwołany.Tymczasem ojciec Wiktora wychodzi ze szpitala. Wiktor odwozi go do domu, nie chce jednak słyszeć o pracy w rodzinnej firmie. Matka daje mu do zrozumienia, że dzięki ojcu prowadzi beztroskie życie, może spełniać marzenia i zachcianki. Oskar zwalnia Justynę z kancelarii. Jadzia, gosposia rodziców Wiktora, uświadamia mu, że w życiu najważniejsza jest rodzina i przyjaciele. Mirek postanawia walczyć o serce Zofii. Justyna dostaje drugą szansę w kancelarii. Natalia informuje Basię, że Filip mieszka na stałe w Londynie. Basia czuje się oszukana. Zofia zagryza zęby i wchodzi w powierzoną jej rolę. Bartek odwiedza Wiktora.

„Powiedz TAK!” ogląda zaledwie 1,18 mln widzów. To 200 tysięcy mniej niż przewidywano. Nowy serial Polsatu nie trafił w Wasze serca?
„Powiedz TAK!” emisja w każdy wtorek o godzinie 21.30 w Polsacie

Pierwsza miłość, odcinek 2276:

 • Godzina emisji: 18.00
 • Gdzie oglądać: Polsat

Opis odcinka: Tola nie zamierza zrezygnować z opieki i zainteresowania ze strony Artura. Rozwiązaniem jej problemu może stać się klinika in vitro. Krystian, zaniepokojony przedłużającą się nieobecnością Ewy, idzie do jej mieszkania. Tam poznaje nowego partnera matki. Między mężczyznami dochodzi do ostrej wymiany zdań. Zdjęcie Miksera i Beaty ukazuje się w gazecie. Dla Luizy staje się ono impulsem do podjęcia decyzji o rozstaniu z Mikołajem.

Pierwsza miłość, Ewa (Ewa Gawryluk), Michał (Wojciech Błach)

Pierwsza miłość, Ewa (Ewa Gawryluk), Michał (Wojciech Błach)

Seriale paradokumentalne we wtorek 12.04.2016

„Szkoła” odcinek 265 o godzinie 16.00 w TVN30
„Ukryta prawda” odcinek 613 o godzinie 17.00 w TVN
„Szpital” odcinek 502 o godzinie 18.00 w TVN
„Małolaty” odcinek 31 godzinie 16.55 w Polsacie


Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×