Seriale na dzisiaj: ślub w „M jak miłość”, awantura w „Powiedz TAK!” i wezwanie do sanatorium w „Na Wspólnej”

seriale 26.04.2016

seriale 26.04.2016

Klan, odcinek 2933:

 • Godzina emisji: 17.55
 • Gdzie oglądać: TVP1

Opis odcinka: Leopold jest zły na Kornela, który swoimi oświadczynami popsuł uroczystość Bożenie i Miłoszowi. Nowik jeszcze bardziej podpada przyszłemu teściowi, niefortunnie żartując w jego obecności. Za radą Miłosza, Ula i jej ukochany postanawiają odwiedzić rodziców kobiety, by poprawić wzajemne relacje. Czesia nie dowierza, że wieczorny spacer Darka i Mai po Warszawie miał charakter wyłącznie służbowy. Kamila, po obronie pracy licencjackiej, zaczyna zastanawiać się nad swoja przyszłością. Barbara zjawia się na Truskawieckiej i informuje Pawła, że jest w zasadzie już umówiony na konsultacje w Szwajcarii. Chce, by wcześniej Lubicz porozmawiał z jej znajomym profesorem przez telefon. Tadeusz ma problem z wyborem prezentu dla Ani. Liczy na pomoc Pawełka.

Przeczytaj: Klan pośmiewiskiem w internecie

Klan, Aleksandra Lubicz (Kaja Paschalska), Agnieszka Lubicz (Paulina Holtz), Bożena Kazuń (Agnieszka Kaczorowska)

Klan, Aleksandra Lubicz (Kaja Paschalska), Agnieszka Lubicz (Paulina Holtz), Bożena Kazuń (Agnieszka Kaczorowska)

Barwy szczęścia, odcinek 1443:

 • Godzina emisji: 20:05
 • Gdzie oglądać: TVP2

Opis odcinka: Darek dostaje od fanów sygnały, że doceniają jego odwagę. Piłkarz podniesiony na duchu wsparciem fanów ma nadzieję, że zacznie z powrotem grać. Niestety na kolejnej odprawie przedmeczowej dowiaduje się, że nie znalazł się w podstawowym składzie.Paweł nie rezygnuje z Iwony. Próbuje wyciągnąć numer telefonu stażystki od pielęgniarek. W tym czasie Adrian zaprasza Pyrkę do teatru. Po miłym wieczorze ma nadzieję na więcej. Magda zgadza się zamieszkać z Sebastianem. Wkrótce do niej i do siostry docierają zaskakujące wieści od Małgorzaty. Chodzi o Modesta.

Czytaj: Kara śmierci, porażka piłkarza-homoseksualisty i powrót dawnych kochanków w nowych odcinkach „Barw szczęścia”

Barwy szczęścia odcinki 1442-1446, emisja 25-29 kwietnia

Barwy szczęścia odcinki 1442-1446, emisja 25-29 kwietnia

M jak miłość, odcinek 1219:

 • Godzina emisji: 20.40
 • Gdzie oglądać: TVP2

Opis odcinka: W Grabinie trwają przygotowywania do wesela Marzenki i Andrzejka. Werner zauważa, że Anna ma nowego adoratora i od razu wybucha zazdrością. Jego rywalem jest fotograf, który przyjeżdża na organizowane w siedlisku wesele. Basia kolejny raz spotyka Kubę. Gdy chłopiec ucieka z domu, nowa przyjaciółka obiecuje mu swoją pomoc.Olga ma problemy z matematyką, ale chce ukryć to przed ojcem. Prosi o pomoc Piotra. Nastolatka wyznaje Zduńskiemu, że jej matka zginęła przed laty w wypadku samochodowym, który spowodował pijany kierowca. Sprawca uciekł i nigdy nie został ukarany, ale Górecki nie traci nadziei, że uda mu się ustalić jego tożsamość. Piotrek ma dużo wolnego czasu, odkąd pracuje jako szofer. Postanawia więc pomóc nastolatce, a przy okazji chce zrobić doktorat.

Zobacz: Ala wyjedzie z Grabiny? Paweł nie zatrzyma żony na wsi

M jak miłość odcinek 1219, Anna (Tamara Arciuch), Adam (Jacek Kopczyński)

M jak miłość odcinek 1219, Anna (Tamara Arciuch), Adam (Jacek Kopczyński)

Na Wspólnej, odcinek 2262:

 • Godzina emisji: 20.15
 • Gdzie oglądać: TVN

Opis odcinka: Eliza nie potrafi darować Jarkowi, że uwiódł ją w internecie. Zaczyna bać się młodego Berga. Żąda, by chłopak opuścił mieszkanie Bruna. Tymczasem zdziwiony Roman otrzymuje pismo ze skierowaniem do sanatorium. Okazuje się, że to inicjatywa Kamila. Roman skarży się Włodkowi. Panowie wpadają na pewien pomysł. Weronika dowiaduje się od koleżanki Iriny, że zanim dziewczyna zaginęła, pracowała w nocnym klubie o podejrzanej reputacji. Roztocka postanawia odwiedzić to miejsce jako klientka.

Zobacz koniecznie: Awantura w „Na Wspólnej”. Ola uciekine z domu. Zimińscy nie akceptują lesbijskiego związku córki [ZWIASTUN]

Anna Guzik wraca do

Anna Guzik wraca do „Na Wspólnej”

Singielka, odcinek 122:

 • Godzina emisji: 20.55
 • Gdzie oglądać: TVN

Opis odcinka: W Walentynki Elka spotyka się z Samotnym Wilkiem. Podczas spotkania dzwoni do niej Natalia, by pochwalić się, że Robert zorganizował jej wernisaż w Antypodach. Kobieta zabiera ze sobą Konrada i biegnie do kawiarni. Na wystawę zostaje zaproszony również Tomasz, który wciąż łudzi się, że Elka wróci do redakcji. Jest zadowolony, widząc ją w Antypodach.

Zobacz: Anna Oberc znalazła nową miłość! Wiemy, kim jest partner gwiazdy serialu „Singielka”

Paulina Chruściel, Mateusz Janicki i Filip Bobek w serialu Singielka

Paulina Chruściel, Mateusz Janicki i Filip Bobek w serialu Singielka

Pierwsza miłość, odcinek 2286:

 • Godzina emisji: 18.00
 • Gdzie oglądać: Polsat

Opis odcinka: Radek postanawia pomóc Jowicie w ucieczce przed Tedem. Do akcji zmylenia śledzących ją mężczyzn włączają się Błażej i Daria. Telefoniczna informacja, którą otrzymuje Kinga, pozwala policji wpaść na trop Tomka. Artur i Kinga udają się w prawdopodobne miejsce jego pobytu. Kaśka jest zaniepokojony zachowaniem swojej dziewczyny. Razem z Beatą próbują uświadomić jej, że ma poważny problem z uzależnieniem.

Czytaj: Znany raper zagra bandziora w Polsacie

Pierwsza miłość, Marysia (Aneta Zając), Michał (Wojciech Błach), fot: AKPA

Pierwsza miłość, Marysia (Aneta Zając), Michał (Wojciech Błach), fot: AKPA

Powiedz TAK, odcinek 9:

 • Godzina emisji: 21.35
 • Gdzie oglądać: Polsat

Opis odcinka: Basia dzwoni w środku nocy do Michała. Oskar jest rozczarowany córką. Zofia znów cieszy się popularnością. Spotyka się ze swoim bratem w jego kancelarii, aby porozmawiać o Basi. Oboje martwią się o nią. Basia idzie z Justyną do ginekologa. Beata oferuje Wiktorowi pomoc w promocji zespołu. Brzozowski w zamian proponuje jej seks. Dziewczyna nie zamierza skorzystać z oferty. Później Wiktor przeprasza ją za swoje zachowanie. Justyna wpada do Basi, ale zastaje tylko Wiktora. Zachwyca ją grana przez niego muzyka. Później Basia zastaje w swoim łóżku śpiącą Justynę. Tymczasem Bartek nie daje za wygraną. Na weselu córki Tadeusz prosi do tańca organizatorkę imprezy. Dochodzi do dwuznacznej sytuacji, w wyniku której Basia uderza go w twarz. Wybucha skandal, po którym Oskar robi Basi awanturę. Poruszony jej wersją wydarzeń, staje w obronie dobrego imienia córki.

Zobacz zwiastun: Niespodziewane rozstanie i awantura na wystawnym weselu

Weronika Rosati bierze ślub w 9 odcinku

Weronika Rosati bierze ślub w 9 odcinku „Powiedz TAK”!

Seriale paradokumentalne we wtorek 26.04.2016

„Szkoła” odcinek 275 o godzinie 16.00 w TVN30
„Ukryta prawda” odcinek 623 o godzinie 17.00 w TVN
„Szpital” odcinek 512 o godzinie 18.00 w TVN
„Małolaty” odcinek 41 godzinie 16.55 w Polsacie


Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×