Seriale na dzisiaj: ślub w „Barwach szczęścia”, rodzinny obiad w „M jak miłość” i pierwsza kłótnia lesbijek w „Na Wspólnej”

seriale 11.04.2016

seriale 11.04.2016

Wspaniałe stulecie, odcinek 311:

 • Godzina emisji: 15.50
 • Gdzie oglądać: TVP1

Opis odcinka:  Sulejman jest świadkiem rozmowy kupców z Konstantynopola, którzy skarżą się na niego. Postanawia wyruszyć na Szigetvar. Medycy ostrzegają go, że nie przeżyje tej wyprawy. Selim coraz gorzej znosi pobyt w Kutahyi. Prześladują go wspomnienia zamordowanego brata, Bajazyda. Mahidevran odbywa ostatnią rozmowę z Mihrimah.

Zobacz: Koniec „Wspaniałego stulecia”. U nas obejrzysz ostatni odcinek serialu „Wspaniałe stulecie” ONLINE za darmo

Sułtan Sulejman Wspaniały

Sułtan Sulejman Wspaniały

Klan, odcinek 2923:

 • Godzina emisji: 17.55
 • Gdzie oglądać: TVP1

Opis odcinka: Agnieszka opowiada Oli o żonie Janusza, która wysłała mu obrączkę z Kanady. Okazuje się, że mężczyzna wziął dla żartu ślub w Las Vegas i był przekonany, że Joan później unieważniła ich związek. Lubicz zaczyna zastanawiać się, czy chce wychodzić za mąż za swojego partnera. Jadwiga umawia się na spotkanie z Barbarą. Deklaruje, że pragnie jej pomóc w przekonaniu Pawła do eksperymentalnego leczenia za granicą.

Przeczytaj: Agnieszka Kaczorowska drży o losy „Klanu”. Już zaczęła szukać pracy u konkurencji

''Klan'', fot: Facebook

”Klan”, fot: Facebook

Barwy szczęścia, odcinek 1428:

 • Godzina emisji: 20:05
 • Gdzie oglądać: TVP2

Opis odcinka: W dzień ślubu Marleny i Czarka Marcel przepada bez wieści. Nie odzywa się ani nie odbiera telefonów. Marta jest przekonana, że pieniądze, które pożyczyła mu na prezent, wydał na alkohol. Po pogrzebie mamy Wojtek chce wrócić na stałe do Finlandii – ma tam dziewczynę i nowe życie. Hubert sugeruje, że jest niepełnoletni i nie będzie to takie proste. Darek zbiera się na odwagę, by wyznać rodzicom, że jest gejem. Nalega, by Władek był obecny podczas tej rozmowy. Marek znajduje przywiezione po wypadku walizki Marii. Rzeczy zmarłej żony przypominają mu ostatnie wydarzenia. Niepilnowany przez nikogo wychodzi z domu w piżamie i w amoku błąka się po okolicy. Niebawem Krystyna i Nina odkrywają jego zniknięcie.

Przeczytaj: Pogrzeb, ślub i wyjście z ukrycia. Co wydarzy się w nowych odcinkach?

Barwy szczęścia: odc. 1432-1436

Barwy szczęścia: odc. 1432-1436

M jak miłość, odcinek 1214:

 • Godzina emisji: 20.40
 • Gdzie oglądać: TVP2

Opis odcinka:  Marcin kontynuuje poszukiwania Izy. Postanawia odwiedzić ciotkę kuratorki, która mieszka pod Warszawą. W tym czasie Artur zdobywa informację, że z Wisły wyłowiono ciało kobiety, której rysopis odpowiada Lewińskiej. Magda i Olek organizują rodzinny obiad. Mają nadzieję, że zdołają pogodzić Aleksandrę i Grzegorza. Piotrek nadal pracuje jako szofer Góreckiego. Udziela pomocy koleżance Olgi, Annie, która została odurzona narkotykami. Podsłuchuje też rozmowę biznesmena dotyczącą sprzedaży akcji i zarabia dzięki temu prawie 2 tysiące złotych. Kinga, której mąż zwierzył się ze swojego sukcesu, ma wątpliwości, czy powinien wykorzystywać informacje zdobyte w ten sposób.

Czytaj: Iza Lewińska podjęła decyzję – Artur czy Marcin?

M jak miłość odcinek 1214, z kim będzie Iza (Adriana Kalska)? Kuratorka zewie z Arturem (Tomasz Ciachorowski) dla Marcina (Mikołaj Roznerski)

Na Wspólnej, odcinek 2253:

 • Godzina emisji: 20.15
 • Gdzie oglądać: TVN

Opis odcinka:  Klaudia ma do Oli pretensję o to, że ukrywa ich uczucie. Między kochankami dochodzi do poważnej kłótni. Tymczasem Smolny otrzymuje wreszcie propozycję pracy. Natychmiast jedzie na spotkanie z prezesem firmy. Musi długo na niego czekać, dowiaduje się też, że będzie jedynie członkiem zespołu. Złość wyładowuje w domu. Bogdan jest pewien, że ordynator Godlewski zostanie uznany winnym śmierci Mateuszka. Jednak wydarzenia rozgrywające się na sali sądowej szokują jego i Joannę.

Na Wspólnej Ola i Klaudia, fot: TVN

Na Wspólnej Ola i Klaudia, fot: TVN

Singielka, odcinek 113:

 • Godzina emisji: 20.55
 • Gdzie oglądać: TVN

Opis odcinka: Elka jedzie zrobić reportaż. Na miejscu spotyka Konrada z nową dziewczyną. Elka ośmiesza go przed partnerką. Tymczasem Tomasz dowiaduje się, że ma pracować z Mikołajem. Kiedy Mikołaj próbuje porozmawiać z nim o Sylwii, między mężczyznami dochodzi do bójki. Do kawiarni Natalii przychodzi Robert. Chce zaprosić ją na ślub. Spotkanie okazuje się katastrofą.

Zobacz: Paulina Chruściel opowiada o serialowym mieszkaniu Elki

Singielka odcinek 99, Elka (Paulina Kowalik), fot: x-news

Singielka odcinek 99, Elka (Paulina Kowalik), fot: x-news

Druga szansa, odcinek 8:

 • Godzina emisji: 21.30
 • Gdzie oglądać: TVN

Monika kończy odpracowywać wyrok w szpitalu. Sara przeczuwa, że jej związek z Jakubem dobiega końca. Nie zamierza jednak pozwolić mu odejść. Dziewczyna dostaje ataku furii na planie zdjęciowym, a Zeit, żeby ją uspokoić, obiecuje, że spędzą razem Wielkanoc. Między kochankami dochodzi do kłótni, kiedy Sara uświadamia sobie, że Jakub wciąż kocha Monikę. Potem kobieta wsiada do samochodu i powoduje wypadek. Tymczasem Borecka zaprasza Marcina na premierę filmu, w którym główną rolę gra Igor Szot. Niestety, wskutek intrygi Starczyńskiej Moniki nie ma na liście gości. Chirurg cieszy się, że zostanie z nią czas sam na sam. Zabiera ukochaną do chatki nad jeziorem, gdzie opowiada jej o Ksawerym. Kiedy Monika chce powiedzieć Marcinowi prawdę, okazuje się, że jego syn ma wystąpić z „Bandą”. Grzegorz próbuje odzyskać Lidkę. Jadą do Otwocka, do domu rodziców kobiety. Boreckich odwiedza też Monika, która zabrała ze sobą Marcina. Między siostrami dochodzi do kłótni.

Zobacz: Druga szansa ONLINE

Plan serialu

Plan serialu „Druga Szansa”

Pierwsza miłość, odcinek 2275:

 • Godzina emisji: 18.00
 • Gdzie oglądać: Polsat

Opis odcinka: Między Jowitą i Radkiem ponownie zaczyna się dobrze układać. Gdy kobieta zamierza pójść na zorganizowaną przez Kaśkę imprezę, niespodziewanie odwiedza ją tajemniczy mężczyzna. Sabina nie radzi sobie sama w firmie i prosi Darię, by wznowiła z nią współpracę. Ku niezadowoleniu Błażeja dziewczyna ponownie przyjmuje propozycję. Beata, osaczona przez dziennikarzy i byłą dziewczynę Lwa, nie potrafi się bronić. Z pomocą przychodzi jej Mikser, który podaje się za jej chłopaka.

Pierwsza miłość. Tomek (Oskar Wojciechowski), Zosia (Dorota Łukasiewicz-Kwietniewska)

Pierwsza miłość. Tomek (Oskar Wojciechowski), Zosia (Dorota Łukasiewicz-Kwietniewska)

Seriale paradokumentalne w poniedziałek 11.04.2016

„Szkoła” odcinek 264 o godzinie 16.00 w TVN30
„Ukryta prawda” odcinek 612 o godzinie 17.00 w TVN
„Szpital” odcinek 501 o godzinie 18.00 w TVN
„Małolaty” odcinek 3o godzinie 16.55 w Polsacie


Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×