Seriale na dzisiaj: ratunek we „Wspaniałym stuleciu”, areszt w „Na Wspólnej” i medialna nagonka w „Drugiej szansie”

Wspaniałe stulecie, odcinek 274

 • Godzina emisji: 15.50
 • Gdzie oglądać: TVP1

Opis odcinka: Ahmet pasza potajemnie wysyła złoto buntownikom, stwarzając pozory, że to Bajazyd ich wspiera. Tymczasem książę próbuje ocalić ludzi, którzy zostali oszukani przez fałszywego Mustafę. Demaskuje oszusta. Hürrem zakazuje Selimowi mówić sułtanowi o ślubie Bajazyda z Huricihan.

Oglądaj: Kim jest Jastrząb z serialu „Wspaniałe stulecie”? Opis bohatera służącego Mustafie

Meltem Cumbul, wspaniałe stulecie

Meltem Cumbul, wspaniałe stulecie

Klan, odcinek 2892: 

 • Godzina emisji: 17.55
 • Gdzie oglądać: TVP1

Opis odcinka: Bogna dowiaduje się o planowanym wyjeździe Zyty do Włoch. Kobieta zwierza się jej, że będzie tęsknić za Stefankiem i opowiada o niedawnym kryzysie w swoim związku. Bolek postanawia na razie nie sprzedawać fermy. Liczy, że za kilka lat Miłosz zmieni zdanie i przejmie rodzinny biznes. Później Kazuń jedzie z Bożeną do jubilera, by kupić prezent dla Heniutki. W centrum handlowym spotyka Barbarę. Feliks żali się Wackowi, że został niesprawiedliwie potraktowany przez Teresę. Mówi też o swoich kłopotach Monice. Ross nakłania go, by walczył o swoje. Darek umawia się na kolejne spotkanie z native speakerem. Mike obiecuje przyjść z narzeczoną, by trenować dialogi w większym gronie. Zdenerwowana Czesia wychodzi z domu.

Klan, doktor Lubicz

Klan, doktor Lubicz

Zobacz: Klan znika z internetu? Co z odcinkami online?Barwy szczęścia, odcinek 1398

Na Wspólnej, odcinek 2226

 • Godzina emisji: 20.15
 • Gdzie oglądać: TVN

Opis odcinka: Daniel zyskał pewność co do tego, kto umieścił w internecie nagie zdjęcie Łucji. Tłumaczy dziewczynie, że Tomek zamierzał ich skłócić. Jednak Łucja nie chce go słuchać. Daniel czeka na informatyka przed biurem. Tomek mówi mu, że przespał się z Łucją. Wówczas młody Brzozowski wymierza rywalowi cios. Tymczasem Elżbieta spędza noc w areszcie. Rano CBŚ przedstawia jej zarzuty. Jest oskarżona o kradzież 400 tysięcy złotych z konta fundacji. Kobieta tłumaczy, że pieniądze te przelał jej mąż, jednak dowody świadczą przeciwko niej. Julia prosi Michała, żeby po jego rozwodzie wyjechali gdzieś razem. Brzozowski okłamuje ją, że nie wie, kiedy odbędzie się rozprawa. Julia widziała jednak wezwanie z sądu. Michał otrzymuje wiadomości od Kingi, która chce do niego wrócić.

Na Wspólnej odcinek 2227, Elżbieta (Paulina Chapko), fot: x-news

Na Wspólnej odcinek 2227, Elżbieta (Paulina Chapko), fot: x-news

Singielka, odcinek 86:

 • Godzina emisji: 20.55
 • Gdzie oglądać: TVN

Opis odcinka: Norbert spędził noc u Elki. Tymczasem Mikołaj walczy o odzyskanie byłej partnerki. Gośka przyłapuje Patryka na kłamstwie. Myśli, że ukochany ją zdradza, więc zaczyna go śledzić. Zastaje Patryka w restauracji z bardzo atrakcyjną kobietą. W końcu wyznaje on swoją tajemnicę. Kłopoty nie omijają też Moniki, która – zgodnie z poradą Singielki – próbuje zawalczyć o swój związek z Andrzejem w nie do końca zwyczajny sposób.

Patrz: Co wydarzy się w życiu Elki wiosną 2016? 

Druga szansa, odcinek 2:

 • Godzina emisji: 21.30
 • Gdzie oglądać: TVN

Opis odcinka: Trwa medialna nagonka ma Monikę Borecką, znaną agentkę gwiazd, która została aresztowana i jest podejrzana o handel nielegalnymi środkami odchudzającym zawierającymi narkotyki. Kobieta otrzymuje łatkę dilerki. Traci reputację, przyjaciół, pozycję w ZEIT Studio oraz narzeczonego. Zostaje jej odebrane wszystko, na co tak ciężko pracowała. Musi ukrywać się przez paparazzi, obecnie mieszka w swojej siostry Lidki. Dopiero wizyta rodziców pomaga Monice poradzić sobie z obecną sytuacją. Zaczyna nowe życie od odpracowania zasądzonej kary. W szpitalu spotyka Marcina, z którym niedawno utknęła w windzie. Mężczyzna okazuje się być chirurgiem. Borecka otrzymuje zaś posadę sprzątaczki. Spotkanie z przystojnym lekarzem kończy się jednak katastrofą.

Druga szansa odcinek 2, Monika Borecka (Małgorzata Kożuchowska), fot: x-news

Druga szansa odcinek 2, Monika Borecka (Małgorzata Kożuchowska), fot: x-news

Pierwsza miłość, odcinek 2234

 • Godzina emisji: 18.00
 • Gdzie oglądać: Polsat

Opis odcinka: Niedopilnowanie obowiązków przez Sabinę i Radka doprowadza do pierwszych kłopotów w nowej firmie Wekslera. Daria zastanawia się nad złożeniem CV w innej pracy. Boi się jednak reakcji Kingi. Jej niezdecydowanie podstępnie wykorzystuje Aśka. Artur, zaniepokojony niecodzienną tolerancją żony, szuka sposobu na wzbudzenie w niej zazdrości.

Seriale paradokumentalne w poniedziałek 22.02.2016

„Szkoła” odcinek 230 o godzinie 16.00 w TVN
„Ukryta prawda” odcinek 578 o godzinie 17.00 w TVN
„Szpital” odcinek 467 o godzinie 18.00 w TVN
„Malanowski i partnerzy” odcinek 136 o godzinie 16.30 w Polsacie
„Dlaczego ja?” odcinek 216 o godzinie 17.00 w Polsacie


Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×