Seriale na dzisiaj: podwójne zaręczyny w „Na dobre i na złe”, finansowe problemy w „Na Wspólnej” i drastyczne zmiany w życiu „Singielki”

seriale 6.04.2016

seriale 6.04.2016

Klan, odcinek 2929:

 • Godzina emisji: 17.55
 • Gdzie oglądać: TVP1

Opis odcinka: Beata i Piotr składają doniesienie na policji w sprawie sekty. Tymczasem Adam informuje Małgosię, że do Polski przyjeżdża ze Stanów Zjednoczonych guru grupy. Prądzyński przedstawia Darkowi przedstawicielkę norweskiego kontrahenta a w przyszłości być może jego szefową, Maję Larson. Kurzawski stara się zrobić na niej dobre wrażenie. Czesia zaczyna być zazdrosna. Janusz postanawia się wyprowadzić. Jest przekonany, że czasowe rozstanie pozwoli mu i Agnieszce przemyśleć swoją przyszłość. Zosia jest obrażona na matkę. Pawełek nie chce iść do szkoły z powodu kolegów, którzy naśmiewają się z jego występów w zespole. Ojciec radzi mu, by zachował spokój, jak profesjonalny judoka. Syn na własny sposób interpretuje tę radę.

Przeczytaj: To już pewne! Z anteny TVN znika jednen z najpopularniejszych seriali! Niepewne są też losy innej produkcji

Monika i Daniel z Klanu

Monika i Daniel z Klanu

Barwy szczęścia, odcinek 1439:

 • Godzina emisji: 20:05
 • Gdzie oglądać: TVP2

Opis odcinka: Rezygnacja z posady w Katowicach wychodzi Łukaszowi na dobre. Sadowski dostaje nowy program na miejscu, a za dotychczasowe dokonania zawodowe dyrektor stacji wręcza mu nagrodę. Kasia jest wzruszona, gdy ukochany dziękuje jej publicznie za wyrozumiałość i wsparcie. Darek ponosi konsekwencje swojego szczerego wyznania. Pod domem piłkarza koczują paparazzi, a w sieci roi się od wpisów pełnych pogardy. Trener Pilecki przewiduje, że prasa i kibice zniszczą go, a dyrektor klubu boi się, że stracą sponsorów. Wkrótce Janicki dowiaduje się od dziennikarza, że został odsunięty od grania. Hubert, Klara i Agata martwią się o Iwonę, którą coraz częściej widują ze Świderskim. Pyrka wyznaje bratu, że nadal kocha Adriana. W szpitalu Iwonę zaczepia Paweł. Gdy jednak stażystka mówi, że nie ma dla niego czasu, pokazuje swoje prawdziwe oblicze.

Czytaj: Jacek Rozenek o „Barwach szczęścia” – Ta rola jest napisana specjalnie dla mnie

Barwy szczęścia odcinek 1376, ślub Marty Walwskiej (Katarzyna Zielińska) i Artura Chowańskiego (Jacek Rozenek)

Barwy szczęścia odcinek 1376, ślub Marty Walwskiej (Katarzyna Zielińska) i Artura Chowańskiego (Jacek Rozenek)

Na dobre i na złe, odcinek 634:

 • Godzina emisji: 20.40
 • Gdzie oglądać: TVP2

Opis odcinka: Kasia ma obawy, że Falkowicz odbierze jej córkę. Postanawia wyprowadzić się z Matyldą z jego domu. Spędza z nastolatką niemal cały dzień, po którym dziewczyna uświadamia sobie, że jej matka nie zachowuje się normalnie. Tymczasem obaj Konica i Stanisławski są w romantycznym nastroju i planują oświadczyny. Zamierzają zaskoczyć swoje partnerki. Profesor Bart przyjmuje za to propozycję pracy w Leśnej Górze, w co Tretter nie do końca może uwierzyć. Pierwszą operację w nowym miejscu wykonuje wspólnie z Falkowiczem, który mimo jego bogatego dorobku nie ma do niego zaufania. Szczepan jest na lodowisku świadkiem wypadku, w którym zostaje ciężko ranny jego kolega – Karol.

Zobacz: Do „Na dobre i na złe” wraca największa gwiazda serialu

Na dobre i na złe odcinek 634, Rafał Konica (Robert Koszucki) oświadcza się Klaudii (Julia Wyszyńska)

Na dobre i na złe odcinek 634, Rafał Konica (Robert Koszucki) oświadcza się Klaudii (Julia Wyszyńska)

Na Wspólnej, odcinek 2259:

 • Godzina emisji: 20.15
 • Gdzie oglądać: TVN

Opis odcinka: Maks i Ilona zostają oskarżeni o ogromne oszustwo. Według naczelnika Urzędu Skarbowego ich firma oszukała Skarb Państwa na kwotę 800 tysięcy złotych. Zdybicka zarzuca mężczyźnie, że się na niej mści. Tymczasem Bogdan i Joanna przeglądają dokumenty dostarczone przez lekarza, który zajmował się kobietą w czasie ciąży. Wynika z nich, że ordynator Godlewski nagminnie fałszował kartoteki pacjentek. Tosia spotyka się z Kornackim i swoimi siostrami. Basia, starsza córka mężczyzny, oskarża Tosię, że to przez nią rozpadła się ich rodzina.

Zobacz koniecznie: Udawana ciąża i precyzyjny plan Julii. Czas na dramatyczny finał całej historii

Na Wspólnej odcinek 2173, Maks Brzozowski (Adam Fidusiewicz), Ilona Zdybicka (Anna Samusionek), fot:: x-news

Na Wspólnej odcinek 2173, Maks Brzozowski (Adam Fidusiewicz), Ilona Zdybicka (Anna Samusionek), fot:: x-newsNa Wspólnej odcinek 2173, Maks Brzozowski (Adam Fidusiewicz), Ilona Zdybicka (Anna Samusionek), fot:: x-news

Singielka, odcinek 119:

 • Godzina emisji: 20.55
 • Gdzie oglądać: TVN

Opis odcinka: Dorota próbuje przekonać Elkę do pozostania w redakcji, jednak ona nie chce zmienić zdania. Nadia urządza dla Tomasza urodzinową niespodziankę, co tylko pogłębia frustrację dziennikarki. Zwłaszcza, kiedy mężczyzna nie ukrywa zachwytu nad prezentem od partnerki. W trakcie imprezy Nadia mówi Elce, że nie zamierza rezygnować z Tomasza. Natalię również czekają ciężkie chwilę. Do kawiarni przychodzi Olgierd, by pogodzić się z córką. Ona nie potrafi jednak mu wybaczyć.

Zobacz: Paulina Chruściel opowiada o serialowym mieszkaniu Elki

Wiosna 2016 w TVN - serial ''Singielka''

Wiosna 2016 w TVN – serial ”Singielka”

Pierwsza miłość, odcinek 2281:

 • Godzina emisji: 18.00
 • Gdzie oglądać: Polsat

Opis odcinka: Tomek martwi się, że kłótnie rodziców doprowadzą w końcu do ich rozwodu. Wspólnie z bratem przygotowuje uroczystą kolację, która ma ich pogodzić. Krystian czuje się odrzucony przez matkę. Ewa pragnie przeprosić zawiedzionego syna. Odwiedza go w tajemnicy przed Zbyszkiem. Po odejściu z partii Katarzyna nie potrafi znaleźć sobie miejsca. Swój przywódczy zapał przenosi do „Barbariana”, gdzie próbuje wprowadzić nowe zasady.

Seriale paradokumentalne w środę 20.04.2016

„Szkoła” odcinek 271 o godzinie 16.00 w TVN30
„Ukryta prawda” odcinek 619 o godzinie 17.00 w TVN
„Szpital” odcinek 508 o godzinie 18.00 w TVN
„Małolaty” odcinek 38 godzinie 16.55 w Polsacie


Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×