Seriale na dzisiaj: nowy prawnik w „Na Wspólnej”, kolejna kłótnia Patrycji z Michałem w „Przyjaciółkach” i sekretny romans Oli w „Na Wspólnej”

seriale 27.04.2016

seriale 27.04.2016

Klan, odcinek 2935:

 • Godzina emisji: 17.55
 • Gdzie oglądać: TVP1

Opis odcinka: Zosia przyznaje się matce, że dzisiaj znowu umówiła się na rozmowę przez internet z Januszem. Agnieszka sugeruje, by razem zrobili mu niespodziankę. Tadeusz i Anna świętują rocznicę zaręczyn. Okazuje się, że kupili sobie na prezent identyczne tablety. Monika zamartwia się o Daniela. Obwinia siebie za całą sytuację. Feliks stara się ją wspierać. Później odwiedza ich Bogdan z nowymi informacjami w sprawie sekty. Sekretarka żali się Jackowi, że ktoś ukradł jej z domu kartę kredytową. Podejrzewa byłego partnera, któremu kiedyś dała klucze. Paweł czuje się dużo lepiej. Wraz z Jadwigą planuje prezent dla Koziełłów w ramach zaplanowanego na sobotę spotkania. Michał pyta Elżbietę, czy zgodziłaby się z Jerzym zostać rodzicami chrzestnymi Marysi.

Przeczytaj: Agnieszka Kaczorowska będzie mamą!

Klan, Aleksandra Lubicz (Kaja Paschalska), Agnieszka Lubicz (Paulina Holtz), Bożena Kazuń (Agnieszka Kaczorowska)

Klan, Aleksandra Lubicz (Kaja Paschalska), Agnieszka Lubicz (Paulina Holtz), Bożena Kazuń (Agnieszka Kaczorowska)

Ojciec Mateusz, odcinek 195:

 • Godzina emisji: 20.30
 • Gdzie oglądać: TVP1

Opis odcinka: Z pomocą medium Liliany policjanci z Sandomierza znajdują zwłoki zaginionej przed laty Anety Łąckiej. Jadą do fundacji, w której pracowała, by przesłuchać jej narzeczonego Edwarda Bielskiego. Mateusz odwiedza Lilianę, by porozmawiać o jej wizjach. Nie wierzy w rzekomo posiadaną przez nią umiejętność jasnowidzenia. Jakiś czas później Nocul i Możejko oglądają poświęcony kobiecie program. Wyłapują pewną nieścisłość w jej opowieści. Nowy trop doprowadza ich do Olgi, informatyczki, która wcześniej pracowała w fundacji. Na nowe ślady w sprawie wpada też proboszcz Mateusz.

Czytaj: Artur Żmijewski zdradził, jak dba o swoją żonę po 30 latach małżeństwa

Choć oglądalność

Choć oglądalność „Ojca Mateusza” spada, to liczby i tak robią wrażenie. Serial o księdzu detektywie ogląda ponad 4,5 miliona widzów! To co prawda 300 tysięcy osób mniej niż rok temu, ale to i tak oglądalność godna owacji na stojąco.
„Ojciec Mateusz” emisja w czwartki o godzinie 20.30 w TVP1

Barwy szczęścia, odcinek 1445:

 • Godzina emisji: 20:05
 • Gdzie oglądać: TVP2

Opis odcinka: Sadowski informuje Stefana, Walerię i Kasię, że za posiadanie narkotyków Bartek może trafić na wiele lat do tajlandzkiego więzienia. Jedyną szansą na oszczędzenie Koszykowi takiego losu jest wręczenie policjantom łapówki. Kornelia jest zła na ukochanego za jego nieodpowiedzialne zachowanie. Uważa, że Bartek sam jest sobie winien i nie zamierza kiwnąć palcem w jego sprawie. Siostry Zwoleńskie spędzają noce w ramionach swoich ukochanych. Natalia czuje się spełniona u boku Oliwiera, który wkrótce rozwiedzie się z żoną. Niestety Magda nie ma tyle szczęścia. Zwoleńska coraz bardziej utwierdza się w przekonaniu, że nie pasują z Sebastianem do siebie. Sabina spotyka się z prawniczką. Chce wiedzieć, jak ocenia ich szanse w sądowej konfrontacji z biologiczną matką Mai.

Czytaj: To już pewne! Z anteny TVP znika jeden z najpopularniejszych seriali! Niepewne są też losy innej produkcji

Barwy szczęścia odcinki 1442-1446, emisja 25-29 kwietnia

Barwy szczęścia odcinki 1442-1446, emisja 25-29 kwietnia

Na Wspólnej, odcinek 2264:

 • Godzina emisji: 20.15
 • Gdzie oglądać: TVN

Opis odcinka: Ola spędza noc u Klaudii. Kiedy wraca do domu, zaczyna gubić się w kłamstwach. Wreszcie mówi rodzicom, że ma chłopaka. Dominik robi Kasi ogromną niespodziankę i wynajmuje dla nich mieszkanie. Prosi szczęśliwą dziewczynę, by zachowali to w tajemnicy. Tymczasem Bergowie dowiadują się z telewizji, że ordynator Godlewski został zawieszony. W kancelarii Weroniki i Agnieszki zjawia się Darek, odrzucony kandydat na aplikanta. Mężczyzna twierdzi, że rekrutacja została przeprowadzona nieprawidłowo. Zamierza podać kancelarię do sądu. Wieczorem trafia z Weroniką do nocnego klubu.

Zobacz koniecznie: Awantura w domu Zimińskich. Danuta i Marek nie zaakceptują lesbijskiego związku Oli w „Na Wspólnej”

Na Wspólnej odcinek 2247, Ola (Marta Wierzbicka), Klaudia (Julia Trembecka), fot: x-news

Na Wspólnej odcinek 2247, Ola (Marta Wierzbicka), Klaudia (Julia Trembecka), fot: x-news

Singielka, odcinek 124:

 • Godzina emisji: 20.55
 • Gdzie oglądać: TVN

Opis odcinka: Wszyscy w redakcji czują się głupio przed nowym inwestorem. Próbują zatrzeć nie najlepsze pierwsze wrażenie. Paweł patrzy jednak na całą sytuację z rozbawieniem. Jest również coraz bardziej zaintrygowany Elką, którą każdy chwali. Tymczasem Natalia wybiera się do ojca. Zwraca mu pieniądze za zdjęcia z wernisażu. Odbywają poważną i szczerą rozmowę na temat sytuacji jego i Sławy.

Zobacz: Paulina Chruściel opowiada o serialowym mieszkaniu Elki

Wiosna 2016 w TVN - serial ''Singielka''

Wiosna 2016 w TVN – serial ”Singielka”

Pierwsza miłość, odcinek 2288:

 • Godzina emisji: 18.00
 • Gdzie oglądać: Polsat

Opis odcinka: Kinga i Artur otrzymują od nieznajomego mężczyzny informację, która daje im nadzieję na odnalezienie Tomka. Tymczasem policja przekazuje im przerażającą wiadomość. By pojednać mieszkańców wsi z Anną, Śmiałek organizuje spotkanie w gronie przyjaciół. Kobieta ma okazję do zademonstrowania swoich zdolności strzeleckich. Radkowi trudno się pozbierać po kolejnej stracie Jowity. Dowodem potwierdzającym jej ucieczkę jest nagranie z dworcowego monitoringu.

Zobacz: Porwanie w „Pierwszej miłości”. Co się stało z Jowitą?

Jowita (Joanna Opozda) uprowadzona w serialu

Jowita (Joanna Opozda) uprowadzona w serialu „Pierwsza miłość”, fot: materiały prasowe

Przyjaciółki, odcinek 83:

 • Godzina emisji: 21:30
 • Gdzie oglądać: Polsat

Opis odcinka: Anka mówi Pawłowi, że ich córka wzięła w tajemnicy ślub z Czarkiem. Paweł jest wściekły i nie wierzy, że doszło do tego pod ich nosem. Po rzeczowej rozmowie cała rodzina dochodzi do wniosku, że Julka i Czarek zamieszkają w jej rodzinnym domu. Prezes banku prosi Ingę, by pomogła Francescowi w urządzeniu nowego domu. Wyglądają jak para, która urządza swoje gniazdko, co wyraźnie podoba się Gruszewskiej, choć Włoch traktuje ją jak koleżankę. Patrycja podejmuje pracę w salonie fryzjerskim w pełnym wymiarze godzin. Michałowi nie podoba się ten pomysł. Dochodzi między nimi do kolejnej kłótni na odległość. Przyjaciółki zaskakują Zuzę, ponieważ postanawiają wyprawić pierwsze urodziny Emilki.

Zobacz: zwiastun 83 odcinka „Przyjaciółek

Przyjaciółki odcinek 83, fot: materiały prasowe Polsat

Przyjaciółki odcinek 83, fot: materiały prasowe Polsat

Seriale paradokumentalne w czwartek 28.04.2016

„Szkoła” odcinek 277 o godzinie 16.00 w TVN30
„Ukryta prawda” odcinek 625 o godzinie 17.00 w TVN
„Szpital” odcinek 514 o godzinie 18.00 w TVN
„Małolaty” odcinek 43 godzinie 16.55 w Polsacie


Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×