Seriale na dzisiaj: akcja ratownicza w „Na Wspólnej”, ostatnia wola Hürrem we „Wspaniałym stuleciu” i gorący romans w „Drugiej szansie”

seriale 21.03.2016

Wspaniałe stulecie, odcinek 298:

 • Godzina emisji: 15.50
 • Gdzie oglądać: TVP1

Opis odcinka: Do Konstantynopola przybywają Bajazyd i Selim. Hürrem wie, że niebawem umrze. Prosi Sulejmana, by pochowano ją w meczecie wybudowanym przez architekta Sinana. Hürrem przygotowuje dwie skrzynie, które nakazuje oddać książętom po swojej śmierci. Następnie zaprasza całą rodzinę na ostatni wspólny posiłek.

Zobacz: Hurrem umiera! Sulejman i medycy są bezradni [WIDEO]

Sułtanka Hürrem z serialu

Sułtanka Hürrem z serialu „Wspaniałe stulecie”

Klan, odcinek 2910:

 • Godzina emisji: 17.55
 • Gdzie oglądać: TVP1

Opis odcinka: Jacek sprawdza córkę na każdym kroku. Małgosia jest załamana, że ojciec mówi jej, co ma robić w wolnym czasie. Elżebita chce porozmawiać z dziewczyną. Małgosia zapewnia, że prawdziwą rodziną są jej przyjaciele i tylko oni traktują ją z należytym szacunkiem. Sandra szykuje się do wyjazdu na Ukrainę. Marysia zostaje pod opieką Michała. Paweł spotyka na Truskawieckiej Olę i mówi jej o swojej chorobie. Dziewczyna jest przerażona.

Czytaj: Znamy wyniki oglądalności „Klanu”. Jest aż tak źle? 

Klan, Elżbieta (Barbara Bursztynowicz)

Klan, Elżbieta (Barbara Bursztynowicz)

Barwy szczęścia, odcinek 1419:

 • Godzina emisji: 20:05
 • Gdzie oglądać: TVP2

Opis odcinka: Sandra znów odwiedza Sabinę w pracy i jest zachwycona Mają. Tomalowa boi się, że kobieta odbierze jej córkę. Zastanawia się, czy ma prawo walczyć o dziecko. Czarek umawia Marcela na spotkanie z klientem. Niestety termin spotkania pokrywa się w czasie ze zgrupowaniem AA. Iwona rozpoczyna staż w szpitalu. Gdy okazuje się, że Alek wybrał tę samą klinikę, robi mu wymówki.

Czytaj: Producenci „Barw szczęścia” uśmiercą Aleksandrę Woźniak?

Barwy szczęścia odcinek 1376, ślub Marty Walwskiej (Katarzyna Zielińska) i Artura Chowańskiego (Jacek Rozenek)

Barwy szczęścia odcinek 1376, ślub Marty Walwskiej (Katarzyna Zielińska) i Artura Chowańskiego (Jacek Rozenek)

M jak miłość, odcinek 1209:

 • Godzina emisji: 20.40
 • Gdzie oglądać: TVP2

Opis odcinka: Darek manipuluje Natalką i chce przepisać na Hanię mieszkanie w Warszawie. Dodaje też, że jedzie na trudną operację, której może nie przeżyć. Grę przeciwko Mostowiakównie prowadzi z nim Partycja, która szybko orientuje się, że chłopak chciał ją tylko wykorzystać. Marta mdleje w pracy, a Andrzej odwozi ją do szpitala. Po wizycie u lekarza Budzyńscy wyjaśniają sobie dotychczasowe nieporozumienia. Żak spotyka dziewczynę, w której przed laty był zakochany – Zuzę Marszałek.

Zobacz: Olek nie pokocha Maćka. Szczera rozmowa braci Chodakowskich

Na własne oczyWitajcie w piątek :). Za chwilę weekend, po weekendzie poniedziałek i nowy odcinek „M jak Miłość”, w którym Andrzej będzie miał do powiedzenia Marcie kilka ciepłych słów…

Opublikowany przez M jak miłość na 18 marca 2016

Na Wspólnej, odcinek 2242:

 • Godzina emisji: 20.15
 • Gdzie oglądać: TVN

Opis odcinka: Daniel ratuje Łucję z rąk Tomka i wzywa policję. Szaleniec trafia do aresztu.  Marta zamierza przeprosić Olafa, kiedy ten przyjdzie po swoje rzeczy. Kubicki nie chce jej jednak widzieć. Marta prosi ojca, by odebrał Ksawerego ze szkoły, a sama idzie do pubu.

Zobacz: Pierwszy pocałunek Oli i Klaudii

Porwanie Łucji (Magdalena Łoś)

Porwanie Łucji (Magdalena Łoś) „Na Wspólnej” odcinek 2242, fot: x-news

Singielka, odcinek 102:

 • Godzina emisji: 20.55
 • Gdzie oglądać: TVN

Opis odcinka: Elka robi reportaż, który zgłosiła jej Malena. Na miejscu projektant mody nie jest miły, a między Elką i Tomaszem dodatkowo dochodzi do kłótni. To wszystko to intryga Sylwii i celowe działanie, by poróżnić dziennikarkę z Górskim. Natalia zaprasza Roberta i jego dziewczynę na spotkanie. Przebiega ono w nerwowej atmosferze, a kończy się wyjściem obrażonej Aśki.

Oglądaj też: Metamorfoza Elki nie zrobi na Tomaszu wrażenia!?

Wiosna 2016 w TVN - serial ''Singielka''

Wiosna 2016 w TVN – serial ”Singielka”

Druga szansa, odcinek 6:

 • Godzina emisji: 21.30
 • Gdzie oglądać: TVN

Opis odcinka: Do szpitala zostaje przywieziony mężczyzna w stanie krytycznym. Monika otacza opieką jego córkę. Marcin, łamiąc zasady obowiązujące w szpitalu, pozwala dziewczynce odwiedzić tatę. Okazuje się, że przywieziony mężczyzna musi mieć pilny przeszczep wątroby. Z uwagi na to, iż pacjent jest byłym narkomanem, Marcin nie chce się zgodzić na przeszczep. Monika jest oburzona – wyrzuca Marcinowi, że taką decyzją odbiera dziecku ojca. Justyna przychodzi do domu Kryńskiego przeprosić Ksawerego – po tej wizycie Marcin znów zaczyna się obawiać, że jego nastoletni syn wpadł w narkotyki. Żąda od niego zrobienia badań. Ksawery traktuje prośbę ojca jako atak i między nimi dochodzi do ostrej konfrontacji.  Monika wpada na pomysł, by w serialu głos za Sarę podkładała Justyna. Marcin pod wpływem Boreckiej i córki pacjenta zgadza się dać mu drugą szansę – i popiera decyzję o przeszczepie. Przychodzi na plan powiedzieć o tym Monice a tam dochodzi do ich pierwszego zbliżenia… co się wydarzy między Moniką a przystojnym chirurgiem.

Zobacz: Druga szansa ONLINE

Druga szansa, Monika (Małgorzata Kożuchowska), Marcin (Bartłomiej Świderski),fot: drugaszansa.tvn.pl

Druga szansa, Monika (Małgorzata Kożuchowska), Marcin (Bartłomiej Świderski),fot: drugaszansa.tvn.pl

Pierwsza miłość, odcinek 2260:

 • Godzina emisji: 18.00
 • Gdzie oglądać: Polsat

Opis odcinka: Całe Wadlewo żyje ślubem Pauliny i Norberta. Widok Bartka, któremu podczas uroczystości towarzyszy inna kobieta, sprawia Emilce przykrość. Widząc jej smutek, Mirek udziela ojcu reprymendy. Swoje niezadowolenie okaże mu również Artur. Informacja o ciąży Toli doprowadza Kingę do płaczu. Jej stan przywołuje wspomnienia o Przemku, o którym Kinga właśnie otrzymała złe wieści.

Seriale paradokumentalne w poniedziałek 21.03.2016

„Szkoła” odcinek 250 o godzinie 16.00 w TVN
„Ukryta prawda” odcinek 598 o godzinie 17.00 w TVN
„Szpital” odcinek 487 o godzinie 18.00 w TVN
„Małolaty” odcinek 16 o godzinie 16.55 w Polsacie


Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×