Rewolucja w 8 sezonie „Rodzinka.pl”! Znikają główni bohaterowie. Co z Małgorzatą Kożuchowską?

Rodzinka.pl 8 sezon

Rodzinka.pl 8 sezon

Rodzinka.pl 8: Co wydarzy się w odcinkach?

Rodzinka.pl jest jednym z najchętniej oglądalnych seriali w Polsce. Wszystko za sprawą gwiazdorskiej obsady. W główne postaci wcielają się lubiani aktorzy, na czele z Małgorzatą Kożuchowską i Tomaszem Karolakiem na czele. Aktorski duet w serialu zmaga się z problemami młodych rodziców. W ósmym sezonie Rodzinki.pl pojawią się kolejne nieoczekiwane zwroty akcji.

O tym, co wydarzy się w 8 sezonie Rodzinki.pl Małgorzata Kożuchowska i Tomasz Karolak opowiedzieli w Pytaniu na śniadanie. Okazuje się, że produkcja podjęła odważne decyzje w kwestii obsady. Z hitu TVP zniknie aż dwóch głównych bohaterów.

Serialowa Natalia Boska zdradziła, że jej cudowna rodzina trochę się rozdzieli, a w domu nie będzie już tak głośno i wesoło. Tomek (Maciej Musiał) zacznie samodzielne życie, a Kuba (Adam Zdrójkowski) wyjedzie na studia do Krakowa!

Trochę byłam zła, że już wyciekła taka informacja. Będziemy nosili się z zamiarem, żeby wyprowadzić się z domu. Najstarszy syn ma już osobne życie, kobietę na poważnie, on zaczyna oddzielne życie. Kuba rozpoczyna studia, wymyślił sobie, że w Krakowie, więc się wynosi. Zostaje tylko Kacperek. Dochodzimy do wniosku, że ten dom jest dla nas za duży – powiedziała Małgorzata Kożuchowska.

1 odcinek Rodzinka.pl 8 już w piątek 4.03.2016 o godzinie 21.40

Zobacz: Zwiastun 8 sezonu „Rodzinki.pl”

Maciej Musiał i Adam Zdrójkowski znikają z Rodzinka.pl 8

Maciej Musiał i Adam Zdrójkowski znikają z Rodzinka.pl 8

Rodzinka.pl 8 sezon - co się wydarzy w serialu?

Rodzinka.pl 8 sezon – co się wydarzy w serialu?

Małgorzata Kożuchowska o Rodzinka.pl 8

Małgorzata Kożuchowska o Rodzinka.pl 8


Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×