„Rodzinka.pl” 8 sezon, odc. 3: Magda rzuci Tomka?

Rodzinka.pl, Magda (Olga Kalicka), Tomek (Maciej Musiał), fot: Facebook

Rodzinka.pl, Magda (Olga Kalicka), Tomek (Maciej Musiał), fot: Facebook

Co się wydarzy w 3 odcinku „Rodzinki.pl”8?

W „Rodzince.pl” Tomek (Maciej Musiał) i Magda (Olga Kalicka) są razem prawie od zawsze! Zakochani mieli jednak długą przerwę w swoim związku po tym, jak Boski rzucił ukochaną, żeby skorzystać z życia singla. Wtedy przyprowadzał do domu wiele panienek, al okazało się, że na prawdę tęskni za tą jedyną.

Zobacz też: Maciej Musiał będzie ojcem? Rodzina ważniejsza od kariery

W 8 sezonie „Rodzinki.pl” Tomek i Magda znów są razem, ale Natalia (Małgorzata Kożuchowska) zauważy, że cały czas się kłócą. Czy w 3 odcinku „Rodzinki.pl”8 dziewczyna Tomka odejdzie od niego? Zacznie się od wyprowadzki!

Natalia: O co poszło? – zapyta mama młodzieńca, gdy zauważy, że chłopak snuje się po domu bez celu.
Tomek: Jakoś trudno mi zapomnieć, że Magda spotykała się z innym.
Natalia: Magda mówi, że to nie miało dla niej żadnego znaczenia, że to były takie randki z nudów. Ale nie mogę tego przełknąć…

W 172 odcinku „Rodzinki.pl” Natalia zaproponuje Tomkowi, żeby zaprosił ukochaną na romantyczną kolację. Będą mogli sobie wszystko wyjaśnić i się przeprosić. Uda się?

Natalia: Już sobie wszystko wyjaśniliście? Bo wiesz, jeśli o mnie chodzi, to ja lubię Magdę. Żadnej twojej poprzedniej dziewczyny nie polubiłam tak jak jej. Naprawdę! Pamiętasz tę, co mi wypiła perfumy? A Nikola… Strasznie głośno mówiła, aż chrypła. A ta, co mówiła co drugie słowo „kurde”? Buzia się jej nie zamykała! Najgorsza była Monia, nawet się z ojcem zastanawialiśmy, czy ona przypadkiem nie siedziała. W każdym razie Tomuś pamiętaj, skończyły się czasy, że co tydzień inna – zauważy Boska.

Pech w tym, że całą rozmowę usłyszy Magda. Co zrobi, gdy dowie się, że przed powrotem do niej Tomek co tydzień miał inną dziewczynę?

Rodzinka.pl 7 sezon, Tomek (Maciej Musiał), Magda (Olga Kalicka)

Rodzinka.pl 7 sezon, Tomek (Maciej Musiał), Magda (Olga Kalicka)


Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×