To koniec! Główna bohaterka „Przyjaciółek” zginie w tragicznym wypadku! Koszmarny finał 13 sezonu

Przyjaciółki - Anka, Patrycja, Zuza, Dorota, Inga

Przyjaciółki - Anka, Patrycja, Zuza, Dorota, Inga

Ostatni odcinek serialu przyniesie śmiertelne żniwo. Jedna z bohaterek zginie w wypadku samochodowym! Która? Wielki finał 13. sezonu Przyjaciółek już za tydzień.

Śmierć jednej z głównych postaci w Przyjaciółkach! Pożegnamy Zuzę (Anita Sokołowska), która jeszcze niedawno borykała się z chorobą nowotworową? Patrycję (Joanna Liszowska), która pomyli tabletki na uspokojenie z nasennymi? A może Ankę (Magdalena Stużyńska), która swoim nowym zawodem naraża się na tragedię w przestworzach?

W ostatnim odcinku serialu Przyjaciółki padnie koszmarna informacja. Wiktor (Paweł Deląg) dowie się, że Wika (Roma Gąsiorowska) nie żyje! Wariatka doprowadziła do wypadku na autostradzie, zaraz po tym jak porwała córkę i uciekła za niemiecką granicę. Jeleński odnajdzie dziecko, a jego była kochanka umrze w szpitalu. Adam (Jan Wieczorkowski) sprowadzi jej ciało do Polski i zorganizuje skromny pogrzeb. Patrycja potraktuje te wieści milczeniem. Nie jest przecież sekretem, że bez największej rywalki jej życie będzie piękniejsze.

View this post on Instagram

Przyjaciółki „ next season a dzieci rosną:) #przyjaciółki #polsat

A post shared by Pawel Delag Павел Делонг (@paweldelag) on

Po otrzymaniu tragicznej informacji ukochana Wiktora odetchnie wręcz z ulgą i zaopiekuje się córką Wiki. Marzyła o tym, żeby zostać jej mamą. Podobnie zachowa się Jeleński, który podrze wyniki badań DNA i wychowa dziecko bez względu na to, czy jest jego biologicznym ojcem.

Jeszce więcej zagadek w Przyjaciółkach

To już ostatni odcinek Przyjaciółek w tej serii, więc będzie się działo! Czym byłby tak długo wyczekiwany finał bez śmiertelnego wątku? Twórcy jak zwykle utrzymają widzów w napięciu. Tragedia przydarzy się także Pawłowi (Bartek Kasprzykowski). Mąż Anki wsiądzie do samolotu, który nie będzie miał szczęśliwego lądowania. Strzelecki przepłaci życiem romantyczną podróż do Paryża? Rozwiązanie tej zagadki dopiero jesienią w 14. sezonie Przyjaciółek.

Już wiemy, co wydarzy się w następnych odcinkach hitowej produkcji Polsatu. Zajrzyjcie w link poniżej, żeby dowiedzieć się więcej!

Zobacz: 14. sezon Przyjaciółek – co wydarzy się w nowych odcinkach? Ujawniamy!

Zobacz: Serial Przyjaciółki traci gwiazdę! To ogromny cios dla fanów!

Zobacz: Na dobre i na złe (odc. 746): Falkowicz rzuci pracę w Leśnej Górze?


Przyjaciółki

Przyjaciółki

Przyjaciółki bez Małgorzaty Sochy

Przyjaciółki bez Małgorzaty Sochy

Przyjaciółki odc. 156, Patrycja i Wiktor

Przyjaciółki odc. 156, Patrycja i Wiktor

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×