Przyjaciółki odcinek 83: urodziny Emilki, nowe wyzwanie Patrycji i szokujące wieści o ślubie Julki [ZWIASTUN]

Przyjaciółki odcinek 83, fot: materiały prasowe Polsat

Przyjaciółki odcinek 83, fot: materiały prasowe Polsat

Co się wydarzy w 83 odcinku „Przyjaciółek”?

W 83 odcinku Przyjaciółek Anka (Magdalena Stużyńska – Brauer) mówi Pawłowi (Bartek Kasprzykowski), że ich córka (Nicole Bogdanowicz) wzięła w tajemnicy ślub z Czarkiem (Kamil Kula). Paweł jest wściekły, nie wierzy, że doszło do tego „pod ich nosem”, a oni jako rodzice o niczym nie mieli pojęcia. Robi awanturę Czarkowi, który po fakcie prosi ojca Julki o jej rękę. Po rzeczowej rozmowie cała rodzina dochodzi do wniosku, że Julka z Czarkiem zamieszkają w jej rodzinnym domu, do momentu, kiedy córka nie zda matury.

Czytaj: Będzie 8 sezon „Przyjaciółek”?

Pani Prezes Banku (Hanna Dunowska) prosi Ingę (Małgorzata Socha), by pomogła Francesco (Stefano Terrazzino) w urządzeniu nowego domu. Razem wybierają się na zakupy, gdzie wybierają elementy wyposażenia. Inga i Francesco wyglądają jak para, które urządza swoje gniazdko. Indze podoba się ta rola, choć Francesco traktuje ją raczej po koleżeńsku.

Ze względu na ogrom nagromadzonej pracy spowodowany wypadkiem Sebo (Modest Ruciński), Patrycja (Joanna Liszowska) postanawia zająć się pracą w salonie fryzjerskim w pełnym wymiarzegodzin. Michałowi (Marcin Rogacewicz) nie podoba się ten pomysł i dochodzi między nimi do kolejnej kłótni na odległość. Patrycja jest wściekła na swojego męża, który zarzuca jej nieodpowiedzialność, a sam przez ostatnie miesiące nieustannie ją okłamywał.

OGLĄDAJ: Przyjaciółki” 7 sezon za darmo online

Zuza (Anita Sokołowska), pod nieobecność Patrycji, opiekuje się Mikołajem. Okazuje się bardzo dobrą i czułą ciocią. Chwile spędzone z Mikołajem (Alan Zaboklicki) przypominają jej utracone dziecko, Emilkę… Markiewicz, w przypływie szczerości, mówi Indze, że gdyby urodziła w terminie, jej córka miałaby właśnie rok. Przyjaciółki zaskakują Zuzę, postanawiają mimo wszystko odprawić pierwsze urodziny Emilki.

Przyjaciółki” odcinek 83 już w czwartek (28.04.2016) o godzinie 21.35 w Polsacie

Przyjaciółki odcinek 83, fot: materiały prasowe Polsat

Przyjaciółki odcinek 83, fot: materiały prasowe Polsat


Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×