Przyjaciółki odc. 83: Czarek i Julka już po ślubie

Przyjaciółki odcinek 83, Julka (Nicole Bogdanowicz) i Czarek (Kamil Kula) wzięli ślub

Przyjaciółki odcinek 83, Julka (Nicole Bogdanowicz) i Czarek (Kamil Kula) wzięli ślub

Co się wydarzy w 83 odcinku „Przyjaciółek”?

W Przyjaciółkach7 Czarek (Kamil Kula) zaczął odwiedzać dom Strzeleckich w zastępstwie za ich dotychczasową panią weterynarz. Chłopak dostał etat w jej klinice i przejął niektórych czworonożnych pacjentów.

Zobacz: zwiastun 83 odcinka „Przyjaciółek

W przystojniaku zakochała się Julka (Nicole Bogdanowicz). Córka Anki (Magdalena Stużyńska) wspominała już, że wzdycha na widok Czarka, ale Strzelecka próbowała wybić jej z głowy romans ze starszym chłopakiem.

Rozmowa nie przyniosła oczekiwanego efektu. Ba! Przyniosła wręcz odwrotny. Julka wystraszona brakiem akceptacji ze strony rodziców postanowiła wyjść za weterynarza, w którym zakochała się od pierwszego wejrzenia. W 83 odcinku „Przyjaciółek” Anka mówi o wszystkim Pawłowi (Bartek Kasprzykowski). Prawnik jest wściekły, że córka wzięła ślub za jego plecami!

Paweł urządzi nowożeńcom awanturę, a Czarek żeby załagodzić sytuację uklęknie przed teściem błagać go o rękę Julki. Strzelecki załamany tą chorą sytuacją w końcu zgodzi się, żeby chłopak zamieszkał z nimi w domu. Lepsze to, niż wizja wyprowadzki Julki do Białegostoku. Czarek chciał tam wyjechać z małżonką, żeby hodować owce. W głowie się nie mieści!

Przyjaciółki” odcinek 83 już w czwartek (28.04.2016) o godzinie 21.35 w Polsacie

OGLĄDAJ: Przyjaciółki” 7 sezon za darmo online

Przyjaciółki odcinek 83, emisja w czwartek 28.04.2016 w Polsacie

Przyjaciółki odcinek 83, emisja w czwartek 28.04.2016 w Polsacie


Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×