Przyjaciółki odcinek 82: niepokój Patrycji, nowe hobby Anki i szczere wyznanie Zuzy

PrzyjaciPrzyjaciółki odcinek 82, Zuza (Anita Sokołowska), Patrycja (Joanna Liszowska)ółki odcinek 82, Zuza (Anita Sokołowska), Patrycja (Joanna Liszowska)

Przyjaciółki odcinek 82, Zuza (Anita Sokołowska), Patrycja (Joanna Liszowska)

Co się wydarzy w 82 odcinku „Przyjaciółek”?

W 82 odcinku Przyjaciółek pani Prezes (Hanna Dunowska) banku prosi Ingę (Małgorzata Socha), by pomogła Francesco (Stefno Terrazzino) w znalezieniu domu w Warszawie. Inga razem w Dorotą (Agnieszka Sienkiewicz) pokazuje prezesowi willę, której nie udało jej się ostatnio sprzedać. Francesco jest zachwycony, decyduje się na wynajem.

Zobacz: Prace na planie „Przyjaciółek” zakończone. Będzie 8 sezon?

Po wyjeździe Michała (Marcin Rogacewicz) do Kopenhagi Patrycja (Joanna Liszowska) nabiera podejrzeń, że jest zdradzana. Coraz więcej znaków na to wskazuje. Postanawia „odwiedzić” Michała w Danii.  Zuza (Anita Sokołowska) wyznaje Patrycji, że wpadli w poważne problemy finansowe, a Michał ukrywa to, by nie obciążać jej dodatkowymi zmartwieniami.

Anka (Magdalena Stużyńska Brauer) jest coraz bardziej sfrustrowana brakiem zajęcia. Rola „ekskluzywnej pani domu” już jej się znudziła. Zuza proponuje jej kurs języka włoskiego, który organizuje jej bank, na co Anka ochoczo przystaje. Anka postanawia też dokończyć studia prawnicze, które przerwała na czwartym roku, gdy zaszła w ciążę z Julką (Nicole Bogdanowicz). Maria (Ewa Kasprzyk) i Gabriel (Bartosz Waga) wpada z wizytą Gabriel do Anki. Zakochani nie kryją się ze swoim szczęściem i bliźniaki przyłapują parę w dwuznaczej sytuacji.

Przyjaciółki” odcinek 82 już w czwartek, 21.04.2016 o 21.05 w Polsacie

Przyjaciółki odcinek 82, Francesco (Stefano Terrazzino)

Przyjaciółki odcinek 82, Francesco (Stefano Terrazzino)


Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×