Przyjaciółki 7 sezon: co wydarzy się w życiu Anki, Zuzy, Ingi i Patrycji? [ZWIASTUN nowej serii]

Przyjaciółki, Inga, Zuza, Anka, Patrycja

Już 3 marca znów będziemy mogli śledzić losy czterech zwariowanychPrzyjaciółek”. Jak zmieni się ich życie w 7 sezonie serialu? 

ZUZA

W 7 sezonie „Przyjaciółek Zuza (Anita Sokołowska) będzie miała powody do zmartwień. Jerzy (Mariusz Bonaszewski) nie wybaczy jej zdrady.  W 75 odcinku „Przyjaciółek” Zuza odwiedzi go w szpitalu, ale ich sytuacja nie ulegnie zmianie. Jerzy nie chce znać Zuzy, bo nie może znieść myśli, że jego partnerka spała z Wojtkiem (Lesław Żurek)! Markiewicz zwyczajnie dostanie kosza i wyjedzie z Warszawy na kilka miesięcy…

Dowiedz się więcej: Zuza załamana po rozstaniu z Jerzym. Biznesmen ją rzuci!

INGA

W 75 odcinku „Przyjaciółek” Inga (Małgorzata Socha) pożałuje, że odrzuciła oświadczyny Roberta (Krzysztof Wieszczek). Mężczyzna natomiast postanowi zamieszkać w Warszawie na stałe i zacznie rozglądać się za mieszkaniem w stolicy.

Zobacz więcej: Inga marzy o ślubie z Robertem. Teraz żałuje, że odrzuciła jego zaręczyny

ANKA

Anka (Magdalena Stużyńska) i Paweł (Bartek Kasprzykowski) znów będą razem! Strzelecka da byłemu mężowi drugą szansę. W 75 odcinku „Przyjaciółek” podczas szczerej rozmowy prawnik wyznaje Ance, że marzy o powiększeniu rodziny. W rodzinie Strzeleckich jest już trójka rozrabiaków. Czy Anka zdecyduje się zajść w czwartą ciążę?

Przeczytaj też: Anka i Paweł planują powiększenie rodziny? Strzelecki marzy o czwartym dziecku

PATRYCJA

Jej życie będzie przypominało koszmar. Patrycja (Joanna Liszowska) będzie czuła się samotna po tym, jak Michał (Marcin Rogacewicz) zostawił ją i wyjechał do pracy za granicę. W 75 odcinku „Przyjaciółek Kochan umówi się z Sebo (Modest Ruciński), a spotkanie zakończy się pocałunkiem!

Czytaj: Michał wróci do Patrycji?

Przyjaciółki” odcinek 75 już w czwartek, 3.03.2016 o 21.05 w Polsacie

Przyjaciółki 7 sezon, Inga (Małgorzata Socha), Zuza (Anita Sokołowska), Patrycja (Joanna Liszowska), Anka (Magdalena Stużyńska)

Przyjaciółki 7 sezon, Inga (Małgorzata Socha), Zuza (Anita Sokołowska), Patrycja (Joanna Liszowska), Anka (Magdalena Stużyńska)


Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×