Szukaj

Przyjaciółki (odc. 157) Daria cierpi przez raka. Czy Zuza jej pomoże?

Najpierw to Zuza (Anita Sokołowska) niemal nie opuściła tego świata z powodu podstępnej choroby. Jednak Markiewicz okaże się bardzo szlachetna. Teraz z powodu nowotworu będzie cierpiała Daria ( Tamara Arciuch). Zuza nie zostawi jednak kochanki Janka ( Marek Bukowski) bez pomocy.
Przyjaciółki - Daria i Janek

Przyjaciółki - Daria i Janek

Kiedy to całkiem niedawno Zuza omal nie umarła z powodu nowotworu, to Daria tak naprawdę ją uratowała. Co prawda za słoną cenę: Janek musiał sprzedać Darii część udziałów swojej firmie i zdradził Zuzę. Na szczęście eksperymentalna terapia, na która poszły pieniądze ze sprzedaży udziałów, uratowała życie Markiewicz. W tej sytuacji kobieta nawet do pewnego stopnia zakumplowała się z Darią, choć ciężko było jej zaakceptować, że jej mąż pracuje z piękną blondynką.

Jednak wszystko skończy się 11. odcinku 13 sezonu Przyjaciółek. Zuza będzie świadkiem bulwersującej sceny. Zobaczy, ze Daria tuli się do Janka! Zuza,  zdenerwuje się. Jak wytłumaczy się jej mąż. Markiewicz usłyszy, że współpracownica bardzo cierpi. Dowiedziała się właśnie, ze jej siostra ma raka piersi.

Zuza postanowi być ponad dawne urazy i wykaże się wspaniała kobiecą solidarnością. Co zrobi? Pomoże z całych sił Darii. Uruchomi swoje kontakty, gdzie tylko będzie mogła, by siostra rywalki mogła jak najszybciej dostać się do dobrego specjalisty. Ciekawe, czy Daria doceni dobre serce markowskiej. A może po zażeganiu kryzysu znowu będzie się starała odbić Zuzie Janka?

O tym, czy ta sztuka jej się uda, dowiemy się dopiero w 14, właśnie kręconym sezonie „Przyjaciółek”. Jego premiera jest przewidywana na jesień 2019. Uspokajamy. To mało prawdopodobne. W ostatnim odcinku Przyjaciółek w tym sezonie Janek sprzeda resztę udziałów i zerwie kontakt z kochanką!

Zobacz: 14. sezon Przyjaciółek – co wydarzy się w nowych odcinkach? Ujawniamy!

Zobacz: Serial Przyjaciółki traci gwiazdę! To ogromny cios dla fanów!

Zobacz: To koniec! Główna bohaterka „Przyjaciółek” zginie w tragicznym wypadku! Koszmarny finał 13 sezonu


Przyjaciółki - Zuza i Janek

Przyjaciółki - Zuza i Janek

Przyjaciółki - Zuza

Przyjaciółki - Zuza

Przyjaciółki - Janek i Daria

Przyjaciółki - Janek i Daria

Polecane dla Ciebie

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×