Przyjaciółki 7 sezon: Sercowe zawirowania Ingi, Anki, Zuzy i Patrycji [GALERIA]

Co wydarzy się w 7 sezonie ”Przyjaciółek”?

Już w marcu na antenę Polsatu powrócą uwielbiane przez Was Przyjaciółki. Co wydarzy się w życiu Ingi (Małgorzata Socha), Anki (Magdalena Stużyńska), Zuzy (Anita Sokołowska) i Patrycji (Joanna Liszowska)?

Zobacz też: Marek Bukowski w 7 sezonie ”Przyjaciółek

Inga wciąż będzie z szalenie przystojnym Robertem (Krzysztof Wieszczek). Zakochani zapomną o przykrym incydencie i awanturze podczas oświadczyn w 74 odcinku ”Przyjaciółek”.

Anka zaskoczy samą siebie dając Pawłowi (Bartek Kasprzykowski) kolejną szansę. Prawnik sprawdzi się na medal, a Strzelecka na dobre uwierzy w przemianę byłego męża. Nie obejdzie się oczywiście bez scen zazdrości o Leszka (Przemysław Sadowski), który wciąż będzie kręcił się wokół Anki.

Zuza przeżyje chwile grozy związane z wypadkiem Jerzego (Mariusz Bonaszewski). Ginter nie umrze, ale czy wybaczy ukochanej zdradę? W 7 sezonie ”Przyjaciółek” Wojtek (Lesław Żurek) nie będzie już kochankiem pani dyrektor. Za to w jej życiu szybko pojawi się ktoś nowy… Janek (Marek Bukowski), którego pamięta z czasów szkolnych!

Zobacz też: Mamy pierwsze zdjęcie z planu ”Przyjaciółek”. Fani zachwyceni Joanną Liszowską

A Patrycja? U niej nie będzie tak kolorowo. Michał (Marcin Rogacewicz) wyjechał do pracy za granicę i nic nie zwiastuje jego powrotu… Kochan zostanie sama z dzieckiem i trudno będzie jej pogodzić się z wielkim miłosnym zawodem.

Wszystkie najnowsze zdjęcia z 7 sezonu ”Przyjaciółek” znajdziecie w naszej galerii! 🙂

Przyjaciółki: Zuza (Anita Sokołowska), Inga (Małgorzata Socha), Patrycja (Joanna Liszowska), Anka (Magdalena Stużyńska)

Przyjaciółki: Zuza (Anita Sokołowska), Inga (Małgorzata Socha), Patrycja (Joanna Liszowska), Anka (Magdalena Stużyńska)


Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×