14 sezon Przyjaciółek – co wydarzy się w nowych odcinkach? Ujawniamy!

Przyjaciółki, sezon 14

Przyjaciółki, sezon 14

Wielbiciele Patrycji (Joanna Liszowska), Zuzy (Anita Sokołowska), Anki (Magdalena Stużyńska) i Ingi (Małgorzata Socha) mogą spać spokojnie. Już trwają prace nad 14. sezonem serialu Przyjaciółki. Nowe odcinki Polsat pokaże na jesieni 2019. A co się w nich wydarzy? Sprawdziliśmy przecieki.

Najbardziej dramatyczny wątek 13 sezonu Przyjaciółek czyli Patrycji, Wiki (Roma Gąsiorowska) i Wiktora (Paweł Deląg) będzie musiał się rozwiązać w sezonie 14. Bardzo prawdopodobne jest, że to Jeleński jest biologicznym ojcem małej Klary. Czy jednak Wika wyjdzie cało z wypadku, do którego dojdzie w odcinku 158? Patrycja także przeżyje, mimo że pomyliła tabletki na uspokojenie z nasennymi. I będzie razem z Wiktorem. Oby znów nie został damskim bokserem!

View this post on Instagram

Przyjaciółki „ next season a dzieci rosną:) #przyjaciółki #polsat

A post shared by Pawel Delag Павел Делонг (@paweldelag) on

Zuza i Janek (Marek Bukowski) prawdopodobnie wybaczą sobie zdrady: seks z Chrisem (Łukasz Konopka) i romans z Darią (Tamara Ariuch), ale już wiadomo, że w tym wątku pojawi się nowy bohater (Stefan Pawłowski). Czy ten przystojniak podbije serce ślicznej Zuzy?

A co zdarzy się z u Ingi? Internauci chcieliby na przykład, żeby znów została mamą. A Anka? Może już nie będzie zmieniała zawodu, tylko pójdzie po rozum do głowy i raz na zawsze odetnie się od wiarołomnego Pawła (Bartek Kasprzykowski)?

Prawdopodobnie też cały nowy, 14. sezon „Przyjaciółek” będzie dostępny, jak poprzedni, od razu na serwisie Ipla.tv. To znaczy, że będzie można obejrzeć całą serię od razu nie czekając na premierowe odcinki w Polsacie.

Zobacz: Serial „Przyjaciółki” traci gwiazdę! To ogromny cios dla fanów!

Zobacz: To będzie hit jesieni! Już wiemy, co wydarzy się w nowych odcinkach kontynuacji “39 i pół”! Mamy pierwsze zdjęcia z planu!

Zobacz: To jakaś masakra! Anna Mucha odchodzi z “M jak miłość”?! Jej serialowa Magda zostanie uśmiercona?!


Anita Sokołowska i Marek Bukowski na planie nowej serii Przyjaciółek

Anita Sokołowska i Marek Bukowski na planie nowej serii Przyjaciółek

Joanna Liszowska i Paweł Deląg na planie nowego sezonu Przyjaciółek

Joanna Liszowska i Paweł Deląg na planie nowego sezonu Przyjaciółek

Joanna Liszowska i Roma Gąsiorowska w serialu Przyjaciółki

Joanna Liszowska i Roma Gąsiorowska w serialu Przyjaciółki

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×