Powiedz TAK, odcinek 9: niespodziewanie rozstanie i awantura na wystawnym weselu

Powiedz TAK odcinek 9, Cezary Pazura i Piotr Gąsowski

Powiedz TAK odcinek 9, Cezary Pazura i Piotr Gąsowski

Co się wydarzy w 9 odcinku „Powiedz TAK”?

W „Powiedz TAK” Basia (Katarzyna Zawadzka) dzwoni w środku nocy do Michała (Mikołaj Roznerski). Oskar (Cezary Pazura) jest rozczarowany córką. Zofia (Maria Pakulnis) znów wraca na szczyt popularności. Spotyka się z bratem Oskarem w kancelarii. Rozmawiają o Basi. Oboje martwią się o dziewczynę, której życie, szczęście i miłość wypadły z rąk.

Zobacz: Weronika Rosati w sukni ślubnej. Aktorka jest już gotowa na najważniejszy dzień w swoim życiu. Mamy zdjęcia! 

Basia idzie z Justyną (Agnieszka Więdłocha) do ginekologa.  Po wizycie u lekarza Justyna zrywa z Bartkiem (Nikodem Rozbicki). Beata (Marta Dąbrowska) oferuje Wiktorowi (Paweł Domagałą) pomoc w promocji zespołu. Wiktor w zamian proponuje Beacie seks, ale chyba nic z tego nie wyjdzie. Muzyk spędza wieczór w towarzystwie Basi i Justyny.

Rano Bartek szuka Justyny u Wiktora i Basi – nie daje za wygraną i prosi dziewczynę o drugą szansę. Przyjaciele  pomagają Basi w organizacji ślubu i wesela Sandry (Weronika Rosati). Na weselu córki Tadeusz (Piotr Gąsowski) prosi do tańca Basię. Dochodzi do dwuznacznej sytuacji. Basia uderza mężczyznę w twarz. Wybucha skandal. Oskar dzwoni do Basi z awanturą. Jest poruszony jej wersją wydarzeń. Staje w obronie córki.

„Powiedz TAK” odcinek 9 już we wtorek, 26.04.2016 o godzinie 21.40 w Polsacie

Powiedz TAK odcinek 9, Wiktor (Paweł Domagała)

Powiedz TAK odcinek 9, Wiktor (Paweł Domagała)


Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×