Powiedz TAK! odcinek 8: Basia wyznaje Michałowi miłość! [ZWIASTUN]

Powiedz TAK odcinek 8, Basia (Katarzyna Zawadzka), Justyna (Agnieszka Więdłocha)

Powiedz TAK odcinek 8, Basia (Katarzyna Zawadzka), Justyna (Agnieszka Więdłocha)

Co wydarzy się w 8 odcinku „Powiedz TAK!”?

W 8 odcinku „Powiedz TAK!” Basia (Katarzyna Zawadzka) umawia się na obiad z ojcem (Cezary Pazura). Myli godzinę spotkania, ale na szczęście wpadają na siebie pod restauracją. Przełamują pierwsze lody. Przypadkiem spotykają strategicznego klienta Oskara, Tadeusza (Piotr Gąsowski). Basia z Wiktorem (Paweł Domagała) i Justyną (Agnieszka Więdłocha) omawiają kolejne zlecenie.

Sprawdź: co wydarzyło się w 7 odcinku „Powiedz TAK!” 

Na weselu Basia pada przypadkową ofiarą sceny zazdrości między świadkową, jej narzeczonym a Bartkiem (Nikodem Rozbicki). Basia i Bartek kończą wesele z podbitym okiem. W trakcie wesela ma miejsce awaria prądu. Wyjście awaryjne Basi, czyli świece i muzyka „bez prądu” w wykonaniu Wiktora zachwycają młodych i babcię panny młodej. Wiktor budzi się w łóżku z „weselną” dziewczyną. Basia jest zażenowana. Oskar dzwoni do Basi z propozycją kolejnego zlecenia. Córka Tadeusza wychodzi za mąż. Z tym zleceniem Oskar wiąże niemałe profity.

Justyna zwierza się Basi, że chyba jest w ciąży. Bartek wpada w panikę. Justyna zrywa z nim. Wiktor przeprowadza męską rozmowę z Bartkiem. Basia daje kosza Filipowi (Mateusz Janicki). Umawia się też na spotkanie z Sandrą (Weronika Rosati), by omówić szczegóły wesela. Michał (Mikołaj Roznerski) oświadcza Basi, że dla dobra rodziny nie może dalej z nią pracować. Basia wyznaje mu miłość.

„Powiedz TAK” odcinek 7 już we wtorek, 19.04.2016 o godzinie 21.40 w Polsacie

Powiedz TAK!, odc. 6: Basia (Katarzyna Zawadzka), Michał (Mikołaj Ronzerski)

Powiedz TAK!, odc. 6: Basia (Katarzyna Zawadzka), Michał (Mikołaj Ronzerski)


Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×