Powiedz TAK, odcinek 7: groźby, odwołany ślub i nieoczekiwane zwolnienie [ZWIASTUN]

Powiedz TAK odcinek 7

Powiedz TAK odcinek 7

Co się wydarzy w 7 odcinku „Powiedz TAK!”?

W 7 odcinku serialu „Powiedz TAK!” Olga (Sylwia Gliwa) grozi Basi (Katarzyna Zawadzka) i żąda, by zostawiła jej narzeczonego w spokoju. Los się odwraca. Basia dostaje zlecenie na ślub z pompą, ale na warunkach ojca panny młodej (Weronika Humaj). Po rozmowie z Basią przyszła panna młoda postanawia jednak postawić się ojcu (Andrzej Konopka). Wkrótce potem mężczyzna ginie w wypadku. Ślub zostaje odwołany.

Zobacz: Kto jest kim w nowym serialu Polsatu „Powiedz TAK!”?

Tymczasem ojciec (Jan Jankowski) Wiktora (Paweł Domagała) wychodzi ze szpitala. Wiktor odwozi go do domu, nie chce jednak słyszeć o pracy w rodzinnej firmie. Matka (Ewa Skibińska) daje mu do zrozumienia, że dzięki ojcu prowadzi beztroskie życie, może spełniać marzenia i zachcianki. Oskar (Cezary Pazura) zwalnia Justynę (Agnieszka Więdłocha) z kancelarii.

Jadzia (Małgorzata Sadowska), gosposia rodziców Wiktora, uświadamia mu, że w życiu najważniejsza jest rodzina i przyjaciele. Mirek (Robert Wabich) postanawia walczyć o serce Zofii (Maria Pakulnis). Justyna dostaje drugą szansę w kancelarii. Natalia (Anna Karczmarczyk) informuje Basię, że Filip (Mateusz Janicki) mieszka na stałe w Londynie. Basia czuje się oszukana. Zofia zagryza zęby i wchodzi w powierzoną jej rolę. Bartek odwiedza Wiktora.

„Powiedz TAK” odcinek 7 już we wtorek, 12.04.2016 o godzinie 21.40 w Polsacie

„Powiedz TAK” odcinek 7, Basia (Katarzyna Zawadzka)

„Powiedz TAK” odcinek 7, Basia (Katarzyna Zawadzka)


Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×