„Powiedz TAK!” odcinek 6: narzeczony na niby, zazdrość i pierwsza porażka w pracy [ZWIASTUN]

Powiedz TAK!, odc. 6: Basia (Katarzyna Zawadzka), Michał (Mikołaj Ronzerski)

Powiedz TAK!, odc. 6: Basia (Katarzyna Zawadzka), Michał (Mikołaj Ronzerski)

„Powiedz TAK” odcinek 6 już jutro, a w nim…

W 6 odcinku serialu „Powiedz TAK!” Justyna (Agnieszka Więdłocha) i Bartek (Nikodem Rozbicki) przeżywają szalone chwile i coraz bardziej się w sobie zakochują. W tym czasie Natalia (Anna Karczmarczyk) – przyrodnia siostra Basi (Katarzyna Zawadzka) wraca z Indii i odwiedza Basię. Przekonuje siostrę, by wróciła do kancelarii ojca. Dochodzi między nimi do sprzeczki.

Zobacz: Kto jest kim w nowym serialu Polsatu „Powiedz TAK!”?

Tymczasem Zofia (Maria Pakulnis) spędza upojną noc z Mirkiem (Robert Wabich). Wydaje się, że zawodowo jej życie też zaczyna się układać, bo otrzymuje obietnicę Emila (Jacek Borkowski), producenta serialu, że jej rola zostanie napisana na nowo. U Basi nie jest tak kolorowo. Dziewczyna nieoczekiwanie traci kolejne zlecenia. Wisi nad nią widmo bankructwa. Nie daje jednak za wygraną i postanawia rozprawić się z konkurencją. Zatrudnia Michała (Mikołaj Roznerski) w charakterze swojego narzeczonego, z którym odwiedza doskonale prosperującą firmę organizującą wesela. Basia wyciąga wnioski ze swojej dotychczasowej działalności. Jako „para” zdobędą więcej zleceń? Olga (Sylwia Gliwa) będzie na nich wściekła!

W 6 odcinku serialu „Powiedz TAK!” ojciec Wiktora (Paweł Domagała) ma zawał. Chłopak przerażony zjawia się w szpitalu. Matka (Ewa Skibińska) nakazuje mu zająć się firmą ojca. Wiktor odmawia. Basia martwi się stanem Wiktora i konfliktem z Bartkiem. Basia organizuje przyjęcie pożegnalne Natalii i Jana (Piotr Bondyra), na którym poznaje tajemniczego Filipa (Mateusz Janicki). Od pierwszego wejrzenia czują przyciąganie. Spędzają magnetyczny wieczór. Wiktor robi Basi żenującą scenę zazdrości…

„Powiedz TAK” odcinek 6 już we wtorek, 5.04.2016 o godzinie 21.40 w Polsacie

Powiedz TAK!, odc. 6: Basia (Katarzyna Zawadzka), Filip (Mateusz Janicki)

Powiedz TAK!, odc. 6: Basia (Katarzyna Zawadzka), Filip (Mateusz Janicki)

 


Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×