Powiedz TAK, odcinek 5: ciotka w areszcie, niezręczna kolacja i pierwsza kłótnia przyjaciół. Co jeszcze się wydarzy?

Powiedz TAK odcinek 5

Powiedz TAK odcinek 5

Co się wydarzy w 5 odcinku „Powiedz TAK!”?

Zofia (Maria Pakulnis) ma kłopoty. Basia (Katarzyna Zawadzka) dostaje wezwanie na komisariat. Wyciąga ciotkę z aresztu. Basia, Wiktor (Paweł Domagała), Justyna (Agnieszka Więdłocha) i Bartek (Nikodem Rozbicki) wspólnie świętują zlecenie od Ewy (Tamara Arciuch). Basia nagle dostaje telefon od Zofii. Ciotka jest zażenowana zaproponowaną rolą w serialu. Basia mówi o niezapłaconych rachunkach, Zofia o sztuce. Kłócą się.

Zobacz: Kto jest kim w nowym serialu Polsatu „Powiedz TAK!”?

Oskar (Cezary Pazura) daje Basi do podpisania umowę na organizację wesela Ewy. Basia nieoczekiwanie zgłasza uwagi i zmiany do umowy. Oskar nie okazuje tego, ale jest dumny z córki. Basia informuje Wiktora, że jego zespół nie zagra na weselu Ewy, bo klientka ma inną wizję. Po raz pierwszy dochodzi między nimi do spięcia. Za plecami Zofii, Oskar rozmawia z producentem serialu.

Olga (Sylwia Gliwa) zaprasza Basię i Wiktora na kolację. Wieczór przebiega dość sztywno i niezręcznie. Michał jest zazdrosny o Basię. Basia upija się do nieprzytomności. Budzi się rano w łóżku z Wiktorem. Wiktor daje do zrozumienia, że nic między nimi nie zaszło. Ewa kłóci się z Janem (Tomasz Sobczak) o wizję ślubu. Ona chce imprezy z pompą, on czegoś cichego i kameralnego. Basia próbuje znaleźć złoty środek, by oboje byli szczęśliwi. Miłość Ewy i Jana zachwyca Basię.

„Powiedz TAK” odcinek 5 już we wtorek, 29.03.2016 o godzinie 21.40 w Polsacie

Powiedz TAK odcinek 5, Justyna (Agnieszka Więdłocha), Bartek (Nikodem Rozbicki)

Powiedz TAK odcinek 5, Justyna (Agnieszka Więdłocha), Bartek (Nikodem Rozbicki)


Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×