Powiedz TAK! odc. 1: Wesele jak z bajki? Basia bierze sprawy w swoje ręce [OPIS I ZDJĘCIA Z ODCINKA]

Powiedz TAK! , fot: materiały prasowe Polsat

„Powiedz TAK!” odcinek 1 już 1 marca w Polsacie – emisja o godzinie 21.30

Serce nie sługa – przekona się o tym bohaterka nowego serialu „Powiedz TAK!” Basia (Katarzyna Zawadzka). Przyszła prawniczka weźmie na siebie organizację ślubu przyrodniej siostry Natalii (Anna Kaczmarczyk) i Jana (Piotr Bondyra). Bohaterka podpada przed uroczystością swojemu ojcu Oskarowi (Cezary Pazura).

Zobacz: Kto jest kim w nowym serialu Polsatu „Powiedz TAK!”?

Wychodząc z kancelarii Basia miała zabrać ważne dokumenty swojemu ojcu dla klienta, który miał być obecny na uroczystości Natalii i Jana. Niestety przyszła pani adwokat pojawia się na uroczystości spóźniona i bez dokumentów. Mało tego – prawie skończyła w ramionach byłego chłopaka Michała (Mikołaj Roznerski)! Przez swoje nieodpowiedzialne zachowanie znów udowodniła, że jest czarna owcą w rodzinie…

W premierowym odcinku „Powiedz TAK!” Sytuacja komplikuję się tuż przed weselem. Pod pałacykiem zjawia się zespół Wiktora (Paweł Domagała) i Bartka (Nikodem Rozbicki). Niestety zaszła pomyłka podczas rezerwacji. Według Menadżera Mirka (Robert Wabich) impreza weselna miała odbyć się w innym terminie. Basia wraz z ciotką Zofią (Maria Pakulnis) biorą sprawy w swoje ręce. Wesele musi się odbyć! Po rozmowie z menadżerem i zatrzymaniu orszaku weselnego kobiety dalej dają z siebie wszystko by zorganizować wymarzoną ceremonię.

Oglądaj: ZWIASTUN nowego serialu „Powiedz TAK!”

Dzięki pomocy Michała Wiktora i Zofii, Basi udaje się zorganizować niezapomniane przyjęcie weselne. Niestety podczas rozmowy z Olgą (Sylwia Gliwa) dziewczyną Michała, Basia dowiaduje się, że mają synka. Synek Michała ma juz trzy latka, co daje do myślenia Basi. Tyle właśnie czasu minęło od ich rozstania. Bohaterka jest załamana swoją sytuacją o nieszczęsliwej miłości. Na szczęście na ratunek pojawia się Wiktor z dobrymi wieściami. Czy to właśniej w tym momencie Basia odkryje swoje powołanie? Porzuc i pracę w kancelarii i wyprowadzi się z domu.

Powiedz TAK! , fot: materiały prasowe Polsat

Powiedz TAK! , fot: materiały prasowe Polsat


Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×