Szukaj

Pierwsza miłość (odc. 2883): Daniel Olbrychski jako Olgierd Gwiazda. To groźny bandzior!

Daniel Olbrychski

Daniel Olbrychski

Jeden z najlepszych polskich aktorów Daniel Olbrychski, dołączył do obsady serialu Pierwsza miłość. Pierwszy odcinek z udziałem gwiazdora obejrzymy już 15 maja w Polsacie.

Daniel Olbrychski zagra w Pierwszej miłości! Choć jest przede wszystkim wybitnym aktorem teatralnym i filmowym znanym chociażby z Potopu czy Pana Tadeusza, nie unika seriali. Co więcej, nie tylko w nich gra, ale też prywatnie lubi je oglądać!

Ostatnio podziwialiśmy Olbrychskiego m.in. w Klanie, gdzie grał zakochanego w owdowiałej Grażynce Lubicz ( Małgorzata Ostrowska -Królikowska) czy w Na dobre i na złe, gdzie od kilku miesięcy gra pradziadka Matyldy (Amelia Czaja). Gdy pojawił się w Leśnej Górze był tyko dziadkiem Michała (Mateusz Janicki), ale szczęśliwie okazało się, że jego wnuk ma dziecko, o którego istnieniu nie wiedział przez kilkanaście lat! Kasia (Ilona Ostrowska) zerwała kontakt z kochankiem, zaraz po tym, jak zaszła z nim w ciążę. To zawiła sprawa, ale fani Na dobre i na złe z pewnością wiedzą, o czym mowa.

W jaką postać wcieli się w Pierwszej miłości?

I tu zaskoczenie, bo nie będzie to miły dziadunio, lecz były gangster Olgierd Gwiazda pseudonim „Wodnik”. Czym zajmuje się w ramach swej przestępczej działalności? Niestety, tym najgorszym, czyli narkotykami, stręczycielstwem oraz hazardem. Tak niepozornie wyglądający, ale bardzo groź starszy pan pojawi się w wątku Melki ( Ewa Jakubowicz). Jednak to, jakim człowiekiem naprawdę jest „Wodnik” okaże się w serialu Pierwsza miłość dopiero po wakacjach. Premierowe odcinki nowego sezonu zobaczymy w Polsacie od września.

Zobacz: 14. sezon Przyjaciółek – co wydarzy się w nowych odcinkach? Ujawniamy!

Zobacz: Serial Przyjaciółki traci gwiazdę! To ogromny cios dla fanów!

Zobacz: To koniec! Główna bohaterka „Przyjaciółek” zginie w tragicznym wypadku! Koszmarny finał 13 sezonu


Daniel Olbrychski czeka na poważna operację

Daniel Olbrychski czeka na poważna operację

Krystyna Olbrychska i Daniel Olbrychski - Pogrzeb Kazimierza Kutza

Krystyna Olbrychska i Daniel Olbrychski - Pogrzeb Kazimierza Kutza

Daniel Olbrychski i Krystyna Demska-Olbrychska - wiosenna ramówka Polsatu 2017

Daniel Olbrychski i Krystyna Demska-Olbrychska - wiosenna ramówka Polsatu 2017

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×