Niespodzianka dla fanów „Zniewolonej”. Ukraiński serial nie zniknie z TVP!

Zniewolona

Zniewolona

Oglądaliście Zniewoloną? Jeśli pokochaliście ten serial tak samo jak 3 miliony Polaków to pewnie martwicie się tym, że ostatni odcinek już za nami. Na szczęście nic straconego.

Serial Zniewolona nieoczekiwanie stał się największym, wakacyjnym hitem Telewizji Polskiej. W najlepszym momencie produkcję śledziło aż 3 miliony widzów. Jest się czym chwalić! Pamiętajmy, że wakacje to najgorszy czas dla seriali, bo fani nie zawsze mogą obejrzeć wyczekiwany odcinek.

Zobacz: “Zniewolona”. Czy powstanie 3 sezon? Fani już wiedzą, co powinno się wydarzyć w nowych odcinkach

Jacek Kurski był tak zachwycony oglądalnością, że zaprosił Katerinę Kowalczuk do Polski. Gwiazda Zniewolonej odwiedziła Warszawę i stawiła się na jesiennej ramówce Telewizji Polskiej. Nie kryła zachwytu naszym krajem, polską gościnnością i pyszną kuchnią.

Po finale 2 sezonu Zniewolonej w sieci zawrzało. Po pierwsze dlatego, że fanom nie spodobało się zakończenie. Po drugie zaczęto snuć domysły, co wydarzy się dalej i czy w ogóle powstanie trzeci sezon.

Zobacz: Zakończenie „Zniewolonej” rozwścieczyło fanów. Nie takiego finału się spodziewali! Co wydarzy się w 3 sezonie?

Okazuje się, że powstanie! Prawdopodobnie akcja Zniewolonej 3 toczyć się będzie w Warszawie i Krakowie, więc serialowa Katia będzie miała kolejny raz okazję gościć u nas – tym razem na dłużej. Na premierowe odcinki trzeba będzie jednak poczekać.

Jest jednak wiadomość na pocieszenie. Na antenie TVP1 w każdy wtorek o godzinie 21 oglądać można powtórki Zniewolonej od samego początku. Warto śledzić, by nie pominąć żadnego szczegółu!

View this post on Instagram

❤????❤ #zniewolona #jeszczeraz #odpoczatku #odnowa ???? #tvp1 #wtorek #cotydzien 21:00 ???? #katerinakovalchyk #seeyouagain ???????????? #badzmyrazem #tvp ????

A post shared by Bądźmy Razem. TVP (@badzmyrazem.tvp) on

Zobacz: Aleksiej Jarowenko skradł serca Polek. Poznajcie bliżej największego przystojniaka z serialu “Zniewolona”


Alaksiej Jarawienka, Michaił Gawriłow oraz Katerina Kowalczuk

Alaksiej Jarawienka, Michaił Gawriłow oraz Katerina Kowalczuk

Katerina Kowalczuk, gwiazda serialu

Katerina Kowalczuk, gwiazda serialu "Zniewolona"

Serial Zniewolona

Serial Zniewolona

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×