Szukaj

Dokładnie 13 lat temu TVN wyemitował pierwszy odcinek ”Na Wspólnej” [ZDJĘCIA]

13-ste urodziny ”Na Wspólnej”!

Sztandarowy serial TVN właśnie obchodzi swoje urodziny! 27 stycznia 2003 roku widzowie po raz pierwszy poznali rodzinę Brzozowskich, Ziębów i Hofferów. Dziś „Na Wspólnej” przyciąga przed telewizory miliony widzów. Od początku istnienia serialu, stacja TVN wyemitowała 2212 odcinków. Aktorzy spędzili na planie ponad 4500 dni!

Oglądaj: Marta Wierzbicka i jej początki w ”Na Wspólnej” [ARCHIWALNE WIDEO]

Z okazji jubileuszu produkcja serialu przygotowała dla jego fanów nie tylko wiele zaskakujących wątków, ale również kolejną edycję „Aktorskiego Diamentu”. Na tych, którzy marzą o aktorskiej przygodzie czeka rola w serialu „Na Wspólnej”!

Filip Chajzer, Grażyna Wolszczak, Waldemar Obłoza i reżyser Radosław Dunaszewski rozpoczynają poszukiwania kolejnej, charyzmatycznej osobowości, która chciałaby spełnić swoje aktorskie marzenia i zagrać na planie „Na Wspólnej”.

Mamy za sobą pierwszą edycję castingu. Z ponad 500 zgłoszeń nieoszlifowanym diamentem okazał się Patryk Bukalski, który kilka miesięcy temu zadebiutował na naszym planie jako Tomek Grudniewski. Odcinki z jego udziałem można już oglądać na antenie. Cieszy mnie to, że Patryk nie tylko doskonale poradził sobie z rolą, ale również postanowił dalej zawalczyć o swoje marzenia. Dziś jest studentem prestiżowej szkoły aktorskiej w Paryżu – tłumaczy Grażyna Kozłowska, producent serialu z Fremantle Polska.

 


Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

Polecane dla Ciebie

×