Szukaj

Marta Wierzbicka znów w „Na Wspólnej”! Córka Zimińskich wraca do Polski. Co wydarzy się w jej wątku?

Po dwóch latach od ostatecznego opuszczenia obsady Na Wspólnej, Marta Wierzbicka wraca do serialu. To nie żart. Marta, odchudzona i promienna, ma już za sobą pierwsze sceny. Pytanie tylko, na jak długo wróciła…
Marta Wierzbicka wróci do Na Wspólnej

Marta Wierzbicka wróci do Na Wspólnej

Pod koniec w 2017 roku Ola Zimińska została przez scenarzystów wysłana do Londynu. Marta Wierzbicka nigdy nie ukrywała, że zawsze może wrócić do Na Wspólnej, choć wydawało się, że po tym, jak zaczęła grać tenisistkę w Pierwszej miłości w Polsacie, do Na Wspólnej już raczej nie wróci.

Ku uciesze fanów aktorki, stało się inaczej, ale pierwsze odcinki Na Wspólnej z Martą zobaczymy dopiero po wakacjach 2019. Jakie teraz czekają ją losy? Jedno jest pewne: to ciekawa i dynamiczna postać, więc widzów z pewnością czeka wiele niespodzianek:

Nie było mnie równo dwa lata na planie serialu. Dokładnie w maju padł ostatni klaps. Byłam bardzo zdenerwowana i zestresowana, wczoraj wieczorem nie mogłam zasnąć. To była pozytywna ekscytacja, zastanawiałam się, co się zmieniło. Ale gdy usiadłam w charakteryzatorni, dowiedziałam się, że zmieniło się niewiele. W ekipie są wciąż ci sami ludzie – mówi Marta Wierzbicka w rozmowie z portalem swiatseriali.pl

Aktorka z Na Wspólnej z pewnością czuje ogromny sentyment do produkcji, na planie której debiutowała w 2006 roku. Miała wtedy zaledwie 12 lat. Jej serialowa rodzina przyjechała do Stolicy z Puław. Nastolatka miała od początku problemy z zaaklimatyzowaniem się w stolicy.

Z serialu Marta Wierzbicka zniknęła dwa lata temu. Przypomnijmy, że jej Ola była miała tendencję do popadania w kłopoty. Były z nią problemy wychowawcze, brała narkotyki, miała za sobą próbę samobójczą. Przeżyła też porwanie i tylko cudem uniknęła wywiezienia do zagranicznej agencji towarzyskiej. Dość trudnym wyzwaniem aktorskim i emocjonalnym był dla aktorki cały lesbijski wątek, w tym trudne sceny pocałunków.

Zobacz: Patrycja Wieja trzy lata temu wygrała „Projekt Lady”. Teraz zgarnęła rolę w serialu TVN! Jak sobie poradzi?

Zobacz: “Kryminalni” wracają do TVN-u! Wiemy, kto pojawi się w obsadzie!

Zobacz: To koniec “Ojca Mateusza”?! Artur Żmijewski znika z serialu! Na jego miejscu pojawi się nowa gwiazda!


Marta Wierzbicka z ciążowym brzuszkiem

Marta Wierzbicka z ciążowym brzuszkiem

Marta Wierzbicka w męskiej koszulki w spektaklu

Marta Wierzbicka w męskiej koszulki w spektaklu "Czarna komedia". 10-lecie Teatru Kamienica

Marta Wierzbicka na spektaklu Fabryka patriotów

Marta Wierzbicka na spektaklu Fabryka patriotów

Dodaj komentarz

Zobacz również

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×