Na Wspólnej, odc. 2260: Udawana ciąża i precyzyjny plan Julii. Czas na dramatyczny finał całej historii

Na Wspólnej, Michał (Robert Kudelski), Julia (Katarzyna Kołeczek), fot: AKPA

Na Wspólnej, Michał (Robert Kudelski), Julia (Katarzyna Kołeczek), fot: AKPA

Co się wydarzy w 2260 odcinku „Na Wspólnej”?

W kolejnym odcinku „Na Wspólnej” intryga będzie gonić intrygę. Spanikowana Julia (Katarzyna Kołeczek) jest świadoma, że jej kłamstwo już nie długo wyjdzie na jaw. Zdrojewska by zatrzymać przy sobie Brzozowskiego (Robert Kudelski) użyła fałszywego testu ciążowego i wmówiła Michałowi, że ten zostanie ojcem jej dziecka. Michał walczył, ze swoimi uczuciami, jednak nie chciał porzucać Julii w tak trudnych chwilach. Ciąża miała zbliżyć ich do siebie jeszcze bardziej, a co z tego wyjdzie?

Zobacz też: Marta Wierzbicka skomentowała lesbijski seks w „Na Wspólnej”

W 2260 odcinku „Na wspólnej” Julia gubi się we własnych kłamstwach. Teoretycznie powinien mijać dla niej najgorszy okres ciąży – pierwszy trymestr. Ale skąd ma wiedzieć skoro to zmyślona ciąża? Kobieta odetchnie z ulgą na wieść, że Michał musi wyjechać na kilka dni w sprawach służbowych. To jej da chwilę na wymyślenie odpowiedniego planu. I taki plan powstanie!

Gdy Brzozowski będzie na wyjeździe, odbierze niepokojący telefon od ukochanej. Zapłakana Julia zadzwoni do Michała i powie, że poroniła! Mężczyzna jeszcze tego samego dnia wróci do domu i będzie pocieszał partnerkę. Czy tragedia zbliży ich jeszcze bardziej? Julia osiągnie swój cel. Ale wyrzuty sumienia stają się coraz większe. Czy Michał dowie się wreszcie prawdy o Zdrojewskiej?

”Na Wspólnej” odcinek 2260 – emisja w czwartek 21.04.2016 o godzinie 20.10 w TVN

Na Wspólnej, Julia (Katarzyna Kołeczek), Michał (Robert Kudelski), fot: x-news

Na Wspólnej, Julia (Katarzyna Kołeczek), Michał (Robert Kudelski), fot: x-news


Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×