Michel Moran w „Na Wspólnej”! Kogo zagra juror z programu „Masterchef”?

Michel Moran w

Michel Moran w "Na Wspólnej"

Co się wydarzy w nowych odcinkach „Na Wspólnej”?

Jurorzy znanego kulinarnego programu TVN podbijają serca widzów „Na Wspólnej”.W serialu pojawiła się już Magda Gessler ze swoimi rewolucjami, a teraz przyszedł czas na kolejną gwiazdę – w 2254 odcinku „Na Wspólnej” Michel Moran poprowadzi kurs gotowania!

Magda Gessler tchnęła drugie życie w bar Ziębów, a teraz jej kolega po fachu, mistrz kulinarny, nauczy Marka (Grzegorz Gzyl) i Stefana (Maciej Kujawski) sztuki gotowania.

Zobacz: Awantura w „Na Wspólnej”. Ola ucieka z domu. Zimińscy nie akceptują lesbijskiego związku córki [ZWIASTUN]

Trzeba gotować z sercem– oto pierwsza rada znanego kucharza. Niestety serce będzie miało niewiele do powiedzenia, gdy na scenę razem z Zimińskim wejdzie trema. W 2254 odcinku „Na Wspólnej” zacznie się nieciekawie. Parkując pod budynkiem, w którym odbędzie się lekcja ze sławą wśród restauratorów, dojdzie do stłuczki. Marek zostawi za wycieraczką poobijanego samochodu kartkę z przeprosinami i swoim numerem telefonu. Michel spóźni się na zajęcia, a gdy wpadnie na salę będzie wyraźnie wściekły. Okaże się, że to jego samochód został uszkodzony przez Zimińskiego…

Potem będzie jeszcze gorzej. Marek prawie spali kuchnię wywołując pożar w czasie nauki! Zimiński nieudolnie będzie wykonywał  polecenia mistrza i zorientuje się, że to co do tej pory robił w kuchni jest bardzo dalekie od perfekcji. Mimo to, Moran zajmie się nieudacznikiem i zapewni kursanta, że zrobi z niego prawdziwego kucharza. Uda się? Jeśli tak, Danka (Lucyna Malec) i Ola (Marta Wierzbicka) będą miły w domu prawdziwy skarb!

”Na Wspólnej” odcinek 2254– emisja we wtorek 12.04.2016 o godzinie 20.10 w TVN

Michel Moran

Michel Moran


Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×