”Na Wspólnej” od początku! Pierwsze odcinki ”Na Wspólnej” w TVN Fabuła

Na Wspólnej odcinek 1

Na Wspólnej odcinek 1

”Na Wspólnej”

Dobra wiadomość dla wszystkich fanów serialu ”Na Wspólnej”! Już od 1 stycznia 2016 na antenie TVN Fabuła można zobaczyć początki losów bohaterów ”Na Wspólnej”! Pierwszy odcinek serialu został wyemitowany w TVN w styczniu 2003 roku. Teraz będziemy mogli sobie wszystko przypomnieć. Marta Wierzbicka, czyli serialowa Ola Zimińska o wszystkim poinformowała fanów na swoim profilu na Facebooku.

Oglądaj: Marta Wierzbicka i jej początki w ”Na Wspólnej” [ARCHIWALNE WIDEO]

Co wydarzyło się w 1 odcinku ”Na Wspólnej”? Opis odcinka:

Odbywa się przyjęcie na cześć Wiktora Brzozowskiego i domu, do którego wprowadzają się jego przyjaciele. Wszyscy czekają na Wiktora, który w tym czasie spotyka się z tajemniczym mężczyzną. Po drodze na przyjęcie jego samochód zostaje zepchnięty z drogi.

Igor pomaga w przygotowaniach do przyjęcia. Karolina, córka Andrzeja, próbuje zwrócić na siebie uwagę, ale Igor ją ignoruje.

Syn Wiktora, Maks, który niedawno wrócił ze szkoły w Stanach Zjednoczonych, nie chce przyjść na przyjęcie na cześć swojego ojca.

Roman, kierownik budowy, informuje Andrzeja, że Michał obniżył jakość wykończenia mieszkań. Andrzej kłóci się z bratem. Michał ostrzega Romana, że zamierza go zwolnić.

Na Wspólnej Ola (Marta Wierzbicka)

Na Wspólnej Ola (Marta Wierzbicka)

 


Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×