Na dobre i na złe, odc. 635: Radwan przeprowadza operację zmiany płci, Julkę czeka poważna rozmowa z Arturem, a Sylwia Mróz idzie pod nóż [ZDJĘCIA]

Na dobre i na złe odcinek 635, Adam (Grzegorz Daukszewicz), Wiktoria (Katarzyna Dąbrowska)

Na dobre i na złe odcinek 635, Adam (Grzegorz Daukszewicz), Wiktoria (Katarzyna Dąbrowska)

Co się wydarzy w 635 odcinku „Na dobre i na złe”?

W 635 odcinku „Na dobre i na złe” Doktor Radwan (Mateusz Damięcki) wykona operację zmiany płci, po której jego pacjentka zamieni się w mężczyznę. Mąż chorej nie pogodzi się jednak z utratą ukochanej… i w końcu zaatakuje ordynatora na szpitalnym korytarzu – wściekły oraz kompletnie pijany.

Zobacz: Do „Na dobre i na złe” wraca największa gwiazda serialu

Z kolei Adam (Grzegorz Daukszewicz) nadal będzie odczuwał skutki kontuzji, której nabawił się podczas treningu. Chirurg zajrzy nawet na konsultację do Anety (Natalia Rybicka) – jako rehabilitantki. A dziewczyna uzna, że uraz dłoni nie był wcale poważny. Kilka godzin później doktor Krajewski będzie miał jednak problemy w trakcie operacji… I w końcu wyzna Wiktorii (Katarzyna Dąbrowska), że jest niezdolny do pracy.

Adam: Wszywałem dziś protezę, trudne warunki, przeciek… O mało nie straciłem pacjenta. Bo w decydującym momencie ręka odmówiła mi posłuszeństwa.
Wiktoria: Jak to… boli cię? Gdzie?
Adam: Wczoraj nadwyrężyłem tę rękę. Nie chciałem ci mówić…
Wiktoria: Adam… czy ty jesteś niepoważny?!

Czytaj też: Rysiek dowie się, że będzie dziadkiem

W tym samym odcinku „Na dobre i na złe” Julkę (Aleksandra Hamkało) czeka także trudna rozmowa z profesorem Bartem (Piotr Głowacki) – po tym, jak lekarz dowie się, że oboje będą mieli dziecko.

Julka: OK, jestem w ciąży! Ale nie zmieniłam się. Ani ty się nie zmieniłeś… Nie wyszło nam. Trudno.
Artur: Coś nam jednak wyszło, co?
Julka: Nic nie musisz robić…
Artur: Spokojnie… Nie mam pierścionka, nie zamierzam się oświadczać!
Julka: Co za ulga…

W 635 odcinku „Na dobre i na złe” rozegra się też dramat w życiu doktor Mróz (Magdalena Turczeniewicz). Lekarka podda się operacji mózgu, by już nigdy nie pojawiły się u niej objawy padaczki. Zabieg będzie jednak ryzykowny… a gdy profesor Bart chwyci za skalpel, dojdzie do komplikacji. Czy Sylwia przeżyje operację i wróci do zdrowia?

”Na dobre i na złe” odcinek 635  już w środę 27.04.2016 o godzinie 20:45 na antenie TVP2


Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×