Na dobre i na złe, odc. 634: Klaudia Miller odrzuci zaręczyny Konicy!

Na dobre i na złe, Klaudia (Julia Wyszyńska), Konica (Robert Koszucki)

Na dobre i na złe, Klaudia (Julia Wyszyńska), Konica (Robert Koszucki)

Co się wydarzy w 634 odcinku „Na dobre i na złe”?

W „Na dobre i na złe” Klaudia (Julia Wyszyńska) i Rafał (Robert Koszucki) spotykają się ze sobą od jakiegoś czasu. Młoda lekarka towarzyszyła koledze ze szpitala w radosnych i tragicznych momentach jego życia. To tylko utwierdziło go w przekonaniu, że Klaudia to odpowiednia osoba na odpowiednim miejscu. W 634 odcinku „Na dobre i na złe” lekarz przygotuje przyjęcie zaręczynowe w szpitalu, a dziewczyna aż zaniemówi z wrażenia.

Zobacz: Wiktoria i Adam kłócą się o Tomasza. Consalida wróci do męża?

Jaka będzie jej pierwsza reakcja? Klaudia wybiegnie do innej sali twierdząc, że pacjenci jej potrzebują. Tak naprawdę wystraszy się i powie Oli (Anna Karczmarczyk), że kocha Rafała, ale nie może pozwolić na to, by pominął kilka ważnych etapów dla związku. Zdaniem dziewczyny najpierw powinni ze sobą zamieszkać.

W 634 odcinku „Na dobre i na złe” lekarka wie też, że była żona Konicy (Katarzyna Bujakiewicz) nie darzy jej sympatią i w szpitalu mogłoby dojść do wielu nieporozumień i awantur – a tego nikt nie potrzebuje. Klaudia postanawia więc dorzucić oświadczyny przyjaciela, ale proponuje, że się do niego wprowadzi! Rafał będzie zachwycony. Ślubu nie będzie, ale wspólne mieszanie to poważny krok do przodu.

”Na dobre i na złe” odcinek 633  już w środę 20.04.2016 o godzinie 20:45 na antenie TVP2

Na dobre i na złe odcinek 634, Rafał Konica (Robert Koszucki) oświadcza się Klaudii (Julia Wyszyńska)

Na dobre i na złe odcinek 634, Rafał Konica (Robert Koszucki) oświadcza się Klaudii (Julia Wyszyńska)


Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×