Na dobre i na złe, odc. 633: Zuza straci pracę w szpitalu przez pacjenta z wyrokiem

Na dobre i na złe Zuza Krakowiak (Julia Kamińska)

Na dobre i na złe Zuza Krakowiak (Julia Kamińska)

Co się wydarzy w 633 odcinku „Na dobre i na złe”?

W „Na dobre i na złe” Zuza (Julia Kamińska) będzie miała poważne kłopoty, a jej kariera medyczna stanie pod znakiem zapytania. Jeden z jej więziennych pacjentów zakpi z prawa i ucieknie ze szpitala, żeby spełnić swoje marzenia.

Zobacz też: Kasia Smuda całkowicie wyzdrowieje

Zuza powinna już wiedzieć, że dobre serce i stalowe nerwy muszą iść w parze. W 633 odcinku „Na dobre i na złe” Zuza będzie dosłownie włos od utracenia etatu w szpitalu w Leśnej Górze. Krakowiak pożyczy swój telefon więźniowi Jaśkowi (Jan Zmit). Lekarka od zawsze chciała pomagać ludziom nawet tak drobnymi gestami. Chwilę później niespodziewanie stan mężczyzny się pogorszy, a pani doktor skieruje go do szpitala. Jasiek wykorzysta przedłużony pobyt w placówce, aby z niej uciec…

W 633 odcinku „Na dobre i na złe” Tretter (Piotr Garlicki) prawie zwolni Zuzę. Sprawa zostanie na szczęście złagodzona ponieważ Jasiek po swojej ucieczce wróci do szpitala. Wyjaśni Zuzie, że w gazecie przeczytał o pożarze w którym zginęła bliska mu kobieta i za wszelką cenę chciał być obecny na jej pogrzebie. Okaże się, że kobieta o której przeczytał w prasie była jego matką!

”Na dobre i na złe” odcinek 633  już w środę 13.04.2016 o godzinie 20:45 na antenie TVP2

Na dobre i na złe, Zuza (Julia Kamińska)

Na dobre i na złe, Zuza (Julia Kamińska)


Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×