Na dobre i na złe, odc. 630: nieplanowana ciąża, trudna operacja i kłótnia kochanków [ZDJĘCIA z dzisiejszego odcinka]

Co się wydarzy w 630 odcinku „Na dobre i na złe”?

W 630 odcinku „Na dobre i na złe” Julka (Aleksandra Hamkało) przeżyje ogromny szok. Podczas przeprowadzania badań na pacjencie, który był pod wpływem dopalaczy, zostanie zaatakowana. W czasie zamieszania lekarka zrani się igłą. Burska przejdzie badanie krwi, żeby sprawdzić, czy nie doszło do zakażenia. Takich wyników badań lekarka na pewno się nie spodziewała. Okazuje się, że Burska zostanie mamą.

Zobacz: Witek ojcem dziecka Julki Burskiej?

W kolejnym odcinku „Na dobre i na złe” Consalida (Katarzyna Dąbrowska) podejrzewa, że też jest w ciąży. Bóle, zawroty głowy, bolesność piersi i osłabienie – wszystkie dolegliwości na to wskazują. W dodatku Wiktoria obawia się o karierę Adama (Grzegorz Daukszewicz). Jej ukochany chce podjąć się przeprowadzania bardzo skomplikowanego zabiegu. Niepowodzenie operacji, które niestety jest bardzo prawdopodobne, może skreślić karierę medyczną mężczyzny.

W 630 odcinku „Na dobre i na złe” do Falkowicza (Michał Żebrowski) los się uśmiechnie. Stan Kasi (Ilona Ostrowska) bardzo szybko będzie się poprawiał. Natomiast doktor Latoszek (Bartosz Opania) będzie bardzo podejrzliwy, co do syna swojej pacjentki. Stan starszej pacjentki stale się pogarsza pomimo leczenia. Czy Witek dowie się, dlaczego?

Czytaj: Piotr Głowacki w Leśnej Górze. Kim jest Artur Bart?

”Na dobre i na złe” odcinek 630  już w środę 23.03.2016 o godzinie 20:45 na antenie TVP2

Na dobre i na złe odcinek 630, Wiktoria (Katarzyna Dąbrowska), Adam (Grzegorz Daukszewicz)

Na dobre i na złe odcinek 630, Wiktoria (Katarzyna Dąbrowska), Adam (Grzegorz Daukszewicz)


Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×