Na dobre i na złe, odc. 625: Sylwia Mróz chce się zwolnić z Leśnej Góry! [ZWIASTUN]

Na dobre i na złe, Sylwia (Magdalena Turczeniewicz)

Co się wydarzy w nowych odcinkach ”Na dobre i na złe”?

W 623 odcinku ”Na dobre i na złe” Sylwia Mróz (Madalena Turczeniewicz) dowiaduje się, że jest w ciąży i ostawia leki na padaczkę. To poważne ryzyko, bo tego samego dnia na sali operacyjnej pani doktor dostanie ataku i o mały włos nie skrzywdzi pacjentki.

W 625 odcinku ”Na dobre i na złe” Sylwia wciąż będzie czuła się winna i właśnie dlatego postanowi zwolnić się z pracy. W 625 odcinku ”Na dobre i na złe” Mróz postanowi odejść z pracy w szpitalu.

-Nie mam nic na swoje usprawiedliwienie. Sytuacja tego dnia nie dawała mi wyboru – powie Mróz, która do tej pory ukrywała, że jest chora – Wina jest moja i tylko moja, dlatego składam wypowiedzenie.

Sylwia poda Tretterowi (Piotr Garlicki) wypowiedzenie, ale on nawet nie spojrzy na kartkę i choć początkowo był na nią zły i z trudem powstrzymał krzyk, teraz zda sobie sprawę z osobistego dramatu pani doktor.

-Nie wysłuchałem pani do końca. Jest pani świetnym neurochirurgiem. Takiego specjalisty jak pani nie mogę stracić – powie dyrektor szpitala.

”Na dobre i na złe” odcinek 625  już w środę 17.02.2016 o godzinie 20:45 na antenie TVP2

Zwiastun 625. odcinka Na dobre i na złeRafał wraca po krótkim urlopie do pracy i od razu zagląda do chłopaka, przez którego utracił córkę…Zobaczcie zwiastun dzisiejszego odcinka.

Posted by Na dobre i na złe on 17 luty 2016

Na dobre i na złe odcinek 622


Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×