Na dobre i na złe (odc. 745): Julka odwoła ślub? Choroba Barta znów ich od siebie oddali

Na dobre i na złe - Artur Bart i Julka

Na dobre i na złe - Artur Bart i Julka

Nie ma to jak chorujący lekarz. Do upadłego będzie udawał, że z jego zdrowiem wszystko jest w porządku. Tak jak Bart ( Piotr Głowacki) przed Julką Burską ( Aleksandra Hamkało). Potworny ból nogi profesora z Na dobre i na złe może ich rozdzielić, i to na zawsze!

Bart i Julka z Na dobre i na złe chcą wziąć ślub, ale sztywniejąca noga lekarza sprawia mu tak ogromny dyskomfort, że narzeczona zagrozi odwołaniem uroczystości.

– Boję się, że badania wykażą coś poważnego… i znowu będziemy musieli odłożyć ślub! Kocham cię Julka. Jak nikogo na świecie. I chcę, żebyś została moją żoną… Wolę stracić nogę niż ciebie! – usłyszy Burska w 744. odcinku Na dobre i na złe.

Młoda lekarka przypuszcza że to może być zakażenie stawu. Artur ma wszystkie objawy tej właśnie choroby. Mimo to, dokładnie w dniu zaplanowanego ślubu, Bart nad ranem pojedzie do szpitala w Leśnej Górze, by stać przy stole operacyjnym wiele godzin i skupiać się na chorym, a nie na własnej nodze.

W końcu zdesperowana Burska pojedzie do szpitala ze ślubnym smokingiem i tam zobaczy Barta zaciskającego z bólu zęby. By uspokoić dziewczynę, lekarz poprosi o pomoc w diagnozie Falkowicza (Michał Żebrowski). Lecz gdy tylko jej ukochany Artur będzie potrzebny, by pomóc kolejnemu pacjentowi, zapomni o trawiącej go chorobie i pobiegnie do nagłego przypadku.

Spóźni się na własny ślub!

W 745. odcinku Na Dobre i na złe zobaczymy w końcu tę uroczystość. Niewiele będzie jednak brakowało, by się nie odbyła. Dlaczego? Wściekła Julka będzie czekała na spóźniającego się Barta i niewiele będzie brakowało, by sobie poszła.

– Godzina ślubu już minęła – powie z przekąsem Burska do zgromadzonych w kościele gości. I wtedy do świątyni wpadnie Bart. -Jestem i na wszystko mówię „tak”. Chcę ją wziąć za żonę!- wysapie przed osłupiałymi gośćmi

Zobacz: Na dobre i na złe (odc. 746): Falkowicz rzuci pracę w Leśnej Górze?

Zobacz: Kolejna wpadka w Grze o tron. Jak mogli TO przeoczyć? [ZDJĘCIE]

Zobacz: 14 sezon Przyjaciółek – Co się wydarzy w nowych odcinkach? Ujawniamy!


Na dobre i na złe - Artur Bart

Na dobre i na złe - Artur Bart

Na dobre i na złe - Artur Bart i Julka

Na dobre i na złe - Artur Bart i Julka

Na dobre i na złe - Artur Bart i Michał

Na dobre i na złe - Artur Bart i Michał

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×