Małgorzata Foremniak pierwszy raz zabrała głos w spawie swojego powrotu do „Na dobre i na złe”

Małgorzata Foremniak, fot: AKPA

Małgorzata Foremniak wraca do „Na dobre i na złe”?

Małgorzata Foremniak wróci do serialu „Na dobre i na złe”? Aktorka odeszła z produkcji ponad 4. lata temu, bo jej bohaterka – Zosia Burska – wyjechała z Kubą (Artur Żmijewski) do Niemiec. Fani „Na dobre i na złe” tęsknią za uroczą panią doktor, a teraz pojawiło się światełko w tunelu…

Zobacz więcej: Będzie wielki powrót Artura Żmijewskiego i Małgorzaty Foremniak do „Na dobre i na złe”? Sprawdziliśmy. Mamy komentarze agentów gwiazd i producentów serialu

Do Leśnej Góry wróciła przecież Julka (Aleksandra Hamkało). Adoptowana córka Burskich podjęła pracę w szpitalu w Leśnej Górze. Czy w nowych odcinkach „Na dobre i na złe” rodzice sprawdzą jak sobie radzi?

Powrót Małgorzaty Foremniak i Artura Żmijewskiego – na to czekają miłośnicy serialu TVP2! Ale czy to w ogóle wchodzi w grę? Aktorka pierwszy raz zabrała głos w tej sprawie i  jak się okazuje, nie dostała nawet takiej propozycji.

 Droga jest zawsze, drzwi muszą być zawsze otwarte. Trudno mi o tym mówić, bo tego tematu nie podejmowałam. Ale, kto wie, doktor Zosia gdzieś tam w przestrzeni kosmicznej zawsze jest i można do niej zadzwonić – powiedziała Małgorzata Foremniak w rozmowie z agencją Newseria Lifestyle.

Artur Żmiejewski i Małgorzata Foremniak wracają do Na dobre i na złe

Artur Żmiejewski i Małgorzata Foremniak wracają do Na dobre i na złe


Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×