To już pewne! Z anteny TVP znika jeden z najpopularniejszych seriali! Niepewne są też losy innej produkcji

Na dobre i na złe znika z TVP

Klan znika, a M jak miłość będzie emitowane w TVP do końca bieżącego roku. Co dalej? O tym przekonamy się niedługo, ale teraz fani seriali będą mieli kolejne zmartwienia. Nie mamy dobrych informacji dla miłośników „Na dobre i na złe” i „Barw szczęścia”.

Dyrekcja Telewizji Polskiej wykupiła odcinki „Na dobre i na złe” jedynie do końca grudnia. Serial o lekarzach z Leśnej Góry jest emitowany już od 17 lat, czy teraz podzieli losy „Klanu” i zniknie? Jacek Kurski, który niedawno został szefem telewizji publicznej uważa przecież, że stacja za dużo wydaje na seriale, które nie przynoszą żadnych zysków.

To oznacza, że najprawdopodobniej „Na dobre i na złe” zniknie z TVP. Może kolejne odcinki wyemitują konkurencyjne stacje?

Zobacz: Najpopularniejsze polskie seriale. Znamy wyniki oglądalności! „M jak miłość”, „Bodo”, czy „Przyjaciółki”?

Czy Barwy Szczęścia zostaną zdjęte z anteny?

Losy „Barw szczęścia” też stoją pod znakiem zapytania. Kilka nowych odcinków zostanie wyemitowanych już po wakacyjnej przerwie 2016, ale póki co trwają negocjacje nad następnymi premierowymi odcinkami – W sprawie produkcji prowadzone są rozmowy – informuje Karolina Baranowska w rozmowie z portalem WirtualneMedia.pl.

Czytaj też: Co będzie z „M jak miłość”, „Drugą szansą”, „Klanem”? Wiemy, jakie seriale trafią na antenę jesienią 2016

Na dobre i na złe znika z anteny

Na dobre i na złe odcinek znika z anteny


Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×